+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Шопінг на Шрі Ланці

29.12.2018

 

   Що ж цікавого купити на привітній Шрі Ланці?

  

 

 

 

 

 

 

   

   Для шопінгу вам потрібні гроші, найвигідніший курс обміну валюти в аеропорту.

   Вас приємно здивує Шрі Ланка своїми низькими цінами. Якщо ви здійснюєте покупки на ринку або в маленьких приватних крамничках, то варто спробувати поторгуватися. Але робити це слід ввічливо і без зайвого напору, тоді у вас з’явиться можливість знизити вартість покупки на 30%. Але шопінг з торгами не слід проводити в магазинах з фіксованими цінами – в супермаркетах, аптеках…

   Шопінг на Шрі Ланці надасть можливість придбати якісні товари з бавовни, трикотажу і шкіри, взуття, галантерею, дитячі товари. Цінина одяг на Шрі Ланці бувають дуже низькі. Головні вулиці в Коломбо – Duplication-Road та відома Galle-Road забезпечать вам вдалий шопінг. Тут ви в одному місці можете відвідати безліч магазинів. Але, якщо ви бажаєте заощадити час, то здійснюйте шопінг у Коломбо – у найпопулярніших торгівельних центрах: «Magestic City», популярний «House of Fashion», «Odel». В цих магазинах широкий вибір одягу. Наприклад, ви зможете купити футболку, сорочку, шорти вартістю 3-5 $, джинси – 6-7$, взуття зі шкіри 10-20$.

   Що привезти зі Шрі Ланки, можливо, на подарунок?

   Вибір широкий. Наприклад, це може бути косметика. Але у великому асортименті легко розгубитися. Якісні масла сандалу, кокосу та інші точно варто розглядати. Досвідчені мандрівниці хвалять крем з алое, він легкий і за текстурою схожий на гель, його краще купувати в лавках на території садів спецій. До того ж в цих магазинах продавці рекомендують якісний крем для депіляції (волосся припиняє рости до 1,5 місяця), але стережіться підробок.

   Якщо вам потрібна якісна косметика, відправляйтеся на шопінг у «House of Fashion». Косметичні засоби продаються без яскравих флаконів, проте якість їх вас приємно здивує. Щоб не витрачати марно гроші, радимо проконсультуватися перед шопінгом у спеціалістів з аюрведи. Вони порадять засоби, які будуть корисними саме для вас.

   Цінителів прикрас та дорогоцінних каменів запрошує на шопінг місто Ратнапура. Це місце, де ви зможете не тільки зробити собі подарунок у вигляді дорогоцінних камінчиків, а й подивитися, як їх добувають і обробляють. Оберіть свій улюблений серед сапфірів, яскравих рубінів, олександритів, магнетичних аметистів, заворожуючих аквамаринів, топазів та інших – ці дорогоцінності відомі на весь світ. Краще каменці купувати в спеціалізованих магазинах, в яких ви отримаєте чек та сертифікат якості.

   Спеції – це ще одна фішка Шрі Ланки. Їх ви зможете купити будь-де – в маленьких магазинчиках, супермаркетах, на ринку або на екскурсіях.

   Злочином буде повернусь додому без відомого на весь світ цейлонського чаю. Він продається скрізь, але особливе задоволення – це придбати цей напій, коли ви будете роздивлятися чайні плантації. Який чай купити на Шрі Ланці? Видів чаю багато, є чистий чорний, є з домішками трав, фруктів, спеції. Якісний чай має знак з припискою «Symbol of quality» - це ознака якості. На упаковці якісного чаю завжди є картинка ланкійського фірмового лева.

   Також є можливість придбати товари народного промислу: маски, які мають свою історію і навіть магію, іграшки з деревини та глини, картини, біжутерію, сувеніри, вироби з деревини. Багато речей мають цікавий стиль і колорит, ідеї бувають дуже несподіваними – вішаки для одягу зі стебел чагарнику, цікаві чашки із кокосової шкаралупи.

   Сподіваємося, що наші поради допоможуть здійснити вам вдалий шопінг.