+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Що подивитись, чим зайнятись та які розваги пропонує Анталія?

22.05.2019

 

 

    Що таке Анталія, які визначні місця відвідати і що ж тут можна побачити?

 

 

 

 

 

 

 

 

    - Апельсинові та мандаринові дерева просто неба на вулиці, місто, яке кишить трафіком, торговцями, туристами та безліччю звуків. Гори, море, спеції, фрукти, східні солодощі та кава.

    Щоб відчути ці запахи та вкуси, відвідайте Анталійський базар. Навряд, у цей день схочеця ще щось подивитись, але враження залишаться назавжди.

    До цього післявкусся можна додати ще й «різне» море, спробувавши відпочити на пляжі Лара та пляжах Кон’яалті.

    На наш погляд, до списку «mast heave» до відвідування треба долучити три визначні місця Анталії:

  1. Парк Карааліоглу
  2. Старе місто Анталії. Воно має назву Калеїчі
  3. Водоспади Дюден

     Всі ці визначні місця можна подивитись і відвідати самостійно. Дістатись туди можливо за допомогою місцевого транспорту.

 

  

 

 

   Парк Карааліоглу

   На що подивитись у парку Анталії? Поєднання апельсинових, мандаринових, хвойних дерев з пальмами, екзотичними рослинами та фонтанами. Парк знаходиться на береговій лінії, але підноситься над морем, чим забезпечує шикарні краєвиди на все місце. Ше кращі види на місто і море може подарувати підйом на стару ( ще римських часів) вежу, яка часто використовується, як візитна картка Анталії. Досить багато майданчиків для відпочинку, кафе, де можна попити місцевої кави або чаю, насолоджуючись морським краєвидом у тені дерев.

 

 

     Дістатись до парку можна автобусами KC06, KL08, TC16. Від району Калеїчі пішки приблизно 10-15 хвилин. Трамваєм «Ностальжи» можна дістатись до зупинки «Belediye».

 

 

    «Старе місто» або Калеічі

    Що подивитись у Калеїчі? Центральний вхід у «старе місто» - ворота Адріана. Тріумфальна мармурова арка була споруджена на честь візиту імператора Адріана, пройшла випробування часом, та вітає нас у переході в часу з сьогодення до міста минулого. Саме у Калеїчі відчувається могутня велич колишньої імперії, часом і відчуваєш себе там в ті часи. Східна кава, з притаманним їй ароматом; ремесляні майстерні; килими, виткані руками… Особняки, часів османської імперії; вузенькі вулички, покриті бруківкою; торговці сувенірами.

 

 

     Обов’язково відвідайте ці визначні місця. Тут ви знайдете і галасливі кафе і зовсім пусті та затишні провулки, знайде те, що потрібно саме вам. Дивовижний куточок старовини у самому центрі туристичного мегаполісу.

 

 

 

    Вдосталь нагулявшись, відправляйтесь по сходах униз до пристані. Романтичний морський пейзаж з яхтами, камінистим затишним пляжем, кафе, з гарним краєвидом. Уважно придивіться до скляного ліфту, що доставить вас з пристані до оглядового майданчику.

 

 

 

 

    Водоспади Дюден

   До списку «визначні місця» Анталії завжди потрапляють водоспади Дюден. У бік пляжу «Лара», близько 8 км від Анталії, знаходиться водоспад Нижній Дюден. Він впадає у море зі скелястого берега, утворюючи велику веселку. Просто розкішний вид цей 50-метровий водоспад має з моря. До нього існують морські прогулянки, але й з оглядового майданчику їм теж можна помилуватися. Оточує водоспад Національний парк, облаштований зонами відпочинку та оглядовими майданчиками.

 

 

  Верхній Дюден знаходиться приблизно в 15 км від Анталії. Два потоки води зливаються у чашу гірського озера. За водоспадом є природна печера з отвором, через який можна дивитись та навіть доторкатись до водоспаду.