+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Сезон, або «коли краще відпочивати в Гоа»?

24.11.2018

  

   Сезон, або «коли краще відпочивати в Гоа»?

   Сезоном для відпочинку в Гоа вважається період с жовтня по травень. При цьому, найдешевші ціни та менш людні пляжі будуть на початку сезону: перші два тижні жовтня.

   Початок сезону в Гоа.

   Жовтень: вода вже досить прозора, тепла (до 29°С) та чиста ( встигає очиститись від літнього сезону дощів). Вологість повітря залишається досить високою. Денна температура повітря близько 30 °С, нічна 20-24°С. Однак, місяць вважається досить непередбачуваним по погоді.

   Листопад: вологість стає нижчою. Вода прозора. У листопаді вже з’являються морські екскурсії, бо вода стає спокійнішою і дає таку можливість. Повітря: вдень до 33°С, вночі до 22. У листопаді Гоа вже запропонує фестивалі, бо туристичний сезон вважається відкритим.

  

   Відпочинок в Гоа взимку.

   Грудень: дощів не передбачається, хіба що – короткострокові. З моря з’являється вітер, вода до 29°С. Повітря 32/20°С. Для нічних прогулянок потрібна тепла одежа. У грудні в Гоа безліч фестивалів: музичні, гастрономічні, навіть, святкування католицького різдва та нового року ( для туристів). У нас буде можливість прикрасити пальму к новому року замість ялинки.

    Січень: місяць найбільш сухої погоди и найбільшої кількості туристів. Погодні умови схожі з груднем, однак вологість менша, кількість сонячних днів – більша. Фестивалі та свята у самому розпалі.

   Лютий: в цілому, все так, як і у січні. Трохи посилюється вітер. На відпочинок в лютому в Гоа прагнуть потрапити, щоб побачити відомий триденний Карнавал.

   Відпочинок в Гоа весною.

   Березень: повітря 32/23, вода до 28°С. Вітер до 7-8 м за сек. Святкують: п’ятиденний фестиваль прощання з зимою.

   Квітень: вітер посилюється до 9 м за сек, повітря 33°С днем, 26°С вночі. Вода до 29°С. Вітер і хвилі заважають вже морським прогулянкам, а іноді і купанням. Сухий період завершується у цьому місяці.

   Травень: вітер та високі хвилі роблять купання неможливим. Висока вологість повітря, спека і зливові дощі одночасно. Навіть ті, хто давно тут мешкає, у цей час шукають собі житло у горах. Нічні заклади закриваються, пляжі пустішають. Однак, для тих, хто хоче познайомитись зі справжнім Гоа – саме час. Найнижчі ціни, безлюдні пляжі…

    Літо в Гоа.

    Літом в Гоа сезон мусонів. Це означає, що в місяц буде не більш п’яти сонячних днів, решта – зливові дощі. Дощі такої інтенсивності, що вийти з дому не має можливості. Вологість просто височенна, при температурі повітря 33°С.

     Актуальні ціни на тури в Гоа можна подивитись тут.