+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Розваги для дітей. Кемер, Туреччина

05.02.2019

 

   Розваги для дітей. Кемер, Туреччина

 

 

 

 

 

 

 

 

   Коли збираєшся на відпочинок з дитиною, завжди хочеш знати, чим її там вразити, розважити, здивувати. Чи правильно зробив вибір: там буде зручно, затишно, весело, смачно, цікаво… Навіть настрій підвищується, коли бачиш батьків, які ставлять усі ці питання, переймаються, як перед іспитом. Тому відповідаю.

   Кемер – це дуже вдале місце для відпочинку з дитиною. Одне з самих вдалих на всій планеті. Саме тут поєднуються морський бриз та гірське повітря, збагачене фитоніцидами хвойного лісу та цитрусових дерев. Найчистіше море та лагідний клімат з помірною вологістю. Найкращі місяці для відпочинку з дитиною у Кемері це травень, червень та вересень. У ці місяці оптимальне поєднання температур повітря та води.

    Система «все включено», дитяча анімація, клуби, безліч розваг саме для дітей. Якщо ви самі є почитачи екзотики або европейского городського відпочинку, то для дитини відпочинок у Кемері – то і є «рай на землі». Для батьків же, відпочинок в Кемері з дітьми буде вдалим за рахунок того, що для малечі тут все є. Спробуйте і не пошкодуєте!

     Який готель краще обрати в Кемері для сімейного відпочинку з дитиною.

  

   Розваги для дітей регіону Кемер:

 

   У Кемері все створено для відпочинку з дитиною: парки, етно парк, дельфінарій, аквапарк, динопарк, морські прогулянки. Всі ці розваги для дітей у регіоні Кемер подивитись можна тут.

   Екскурсії, притаманні саме Кемеру.

   А ми поговоримо про те, куди можна поїхати з Кемеру з дитиною зовсім недалеко, а получити багато вражень.

 

 

    1. Рафтинг

 

  

 

 Рафтинг – це дуже популярна розвага у регіоні Кемеру –  вдале поєднання мальовничої місцевості, помірної та низької складності траси, гарних та досвідчених інструкторів. Сюди, групами приїздять діти з різних європейських країн та проходять навчання.

   Сімейній рафтинг досить яскравий, але і досить безпечний. Зазвичай, с дітьми сплавляються на великих човнах ( 8-12 чоловік) з інструктором. На початку, усі вдягають захисне спорядження та проходять інструктаж. Під час сплаву, усі учасники застраховані. Дітям до 13 років треба мати письмовий дозвіл батьків.

   Під час рафтінгу маємо 1-2 зупинки для купання, фотографування. На зупинках усі бажаючи можут приймати участь у конкурсах та розвагах, які організовує інструктор. Передбачено обід.

   Ціна рафтингу у Кемері: від 15 доларів за дорослого та від 10 доларів за дитину 7-12 років.

 

    

   

   2. Antalya Aquarium або океанаріум Анталії.

 

   Похід в Океанаріум в Анталії справляєна дітей дуже гарне враження. Великий тунельний акваріум, поверх з представниками тропіків, та льодовий поверх. На території працюють кафе та кінотеатр. Ця розвага – саме для дітей і згадувати її діти будуть усе життя.

 

  

 

 

 

 

 

 


   

   Часи роботи: неділя-четвер з десятої до двадцятої, у п’ятницю і суботу до двадцятьпершої години. Останній вхід – за 45 хвилин до зачинення. Ціна вхідних квитків від 33 доларів для дорослих та від 24 $ для дітей. У середньому, близько 50 доларів коштує перебування дорослого у двох залах. Квітки дешевше купувати онлайн.

   Як дістатись самостійно до океанаріуму в Анталії з Кемеру?

   Підійде будь-який автобус до Анталії. Водія просити зупинитись біля готелю «Hillside Su», там і знаходиться акваріум Анталії.

   Кожного дня з Кемеру відходять автобуси до порту Анталії: о десятій тридцать, о тринадцятій тридцять та о сімнадцятій тридцать. В такому випадку треба буде після прибуття у порт, пересісти на автобус UC11-А та вийти на перехресті Dumlupınar.

   Якщо ви дісталися до автовокзалу Анталії, то підійдуть автобуси TK36 або VF02 до зупинки « Торговий центр 5 М Migros».

 

 

 

 

     3.  Аквапарк «Акваленд»

  

 

 

 

   Новий, великий аквапарк. Тут розваги для дитини на всі смаки. Штучні хвилі, екстремальні спуски, спокійні річки і безліч інших. Квітки варто придбати на сайті онлайн, є різниця в ціні. У будні для дорослого 65, 50 $ для дітей. У вихідні 75 та 55 $ для дітей до 12 років. Дістатися самостійно до аквапарку Анталіі з Кемеру можливо рейсовими автобусами, це зовсім не складно. Маршрут – той самий, що вказано для акваріуму Анталії.

  

 

 

 

   4. Музей морской біологии

  

   Експонати музею засушені і у такому виді представлені у скляних вітринах. Музей досить новий, він існує з 2014 року. У складанні експозиції приймали участь і науковці і місцеві жителі. Особливістю музею є те, шо тут можна побачити вимираючи та досить рідкісні види. Наприклад, «акула-свиня», «морський ангел», скати, морські черепахи, тільки акул представлено 20 видів. Музей має приємне, тематичне оформлення у вигляді щогли дерев’яного судна.

 

 

  

 

   Знаходиться музей морської біології біля «старого міста». Тому, візит сюди зручно поєднується з відвідуванням колоритного «старого міста», старого порту та брамою Адриана.

   Тут будуть раді нас бачити кожного дня до вісімнадцятої години; у понеділок зачинено.

 

 

   5. Музей піщаної скульптури  (Сандленд) 

  

   

   Піщані розваги для дітей. Сандленд було створено за допомогою скульпторів з усього світу. Неймовірні експонати! Відвідати можливо кожного дня з дев’ятої до дев’ятнадцятої години.  

 

 

 

     У Санленді проводять майстер-класи для дітей по роботі з кінетичним піском. Вартість близько 7$. Вхід у музей платний: для дорослого - 3,5 $, для дитини – 2 $.