+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Розваги для дітей, куди піти з дитиною в Аланії?

26.02.2019

 

 

 Розваги для дітей, куди піти з дитиною в  Аланії?

 

 

 

 

 

 

    Аланія традиційно вважається курортом для дітей. В цьому регіоні багато піскових пляжів, саме тепле на узбережжі Туреччини море і вдосталь дитячих розваг. Коли краще їхати в Аланію на відпочинок з дитиною? - Найкращій час для відпочинку з дитиною у Аланії –  вересень та жовтень. У цей час немає неможливої спеки, море вже досить тепле, відпочиваючих менше, ніж у пік сезону. Також, можна розглядати кінець весни та початок літа. Вода трохи прохолодніша, але вже підійде для купання маленької дитини.

   Найгарніші пляжі Аланії для дітей розташовані у районі Авсалару. Пляж пісковий, однак вода прозора. Це обумовлено бухтою, яка захищає від вітрів та шторму. Дуже гарним варіантом для відпочинку з дитиною в Аланії буде і селище Інджектум. Довга лінія піскового пляжу сусідствує з сосновими лісами. Таке поєднання сприяє лікуванню бронхо-легеневої системи. Цьому сприяє і нижча, ніж у інших регіонах узбережжя Туреччини, вологість повітря Аланії.

   1. Куди сходити з дитиною у місті Аланія? Яки розваги для дітей є у місті? - По-перше, парк Devlet Bahçeli Parkı - парк розваг і культури, до якого можна дістатись канатною дорогою. Сама по-собі, подорож канатною дорогою, зазвичай, дуже подобається дітям. В залежності від віку дитини, слід сходити у: Фортецю, Червону вежу, суднобудівну верф. Поряд знаходиться ще і печера Дамлаташ. Детальніше.

  

 

   2. Неподалік печери Дамлаташ є невеличкий аквапарк «Алания».  Для маленьких відвідувачів є окрема зона, з безпечними атракціями, фонтаном, гірками та окремим басейном. Якщо ви зупинились саме в місті, рекомендуємо піти сюди саме з маленькою дитиною. В цілому, у аквапарку 11 атракцій, серед них: «рафтинг», «штучна хвиля», швидкісні гірки, великий басейн.

 

    Вхід для дітей до 7 років безкоштовний, до 12 років - 7€, для дорослих - 11€. Працює парк лише до 17 години.

 

 

 

 

     

 

 

    3. В околицях, у селищі Окурджалар знаходиться ще один аквапарк. Він більший, відповідно, працює в інший ціновій категорії. Вхід коштує близько 30 дол, до 5 років – безкоштовно. Тут, тільки для малечі, є 8 гірок на окремій території. Для дорослих – близько 16 атракцій, у тому числі і «рафтинг», тарзанка, «штучні хвилі», безліч інших, популярних розваг. Дістатись до Аквапарку «Water Planet»  можна на долмушах, які пересуваються у напрямку Анталії. З зупинки треба буде пройти близько 600 метрів. Також, існує трансфер від самого аквапарку, розклад на фото.

 

 

 

 

  4. У місті Аланія також є зовсім невеличкий лунапарк. Традиційне «колесо огляду», розваги переважно для маленьких діточок, однак є роледром. Працює до другої ночі. Один жетон коштує 3,5 лір.

 

  

  5. Заслуговує уваги незвичайний аквапарк – «Sealanya Sea Park». Він поєднує у собі інтерактивний морський парк та дельфінарій. Нестандартні і цікаві розваги для дітей. Подробиці, а також: екскурсії в околицях Аланії, куди ще можна поїхати з дитиною у нетривалі подорожі, можна подивитись тут.

   Тут можна почитати про готелі, з розвагами для дітей у регіоні Аланії.