+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Куди поїхати в Аланії: пам’ятки - самостійно та екскурсії.

20.02.2019

 

Куди поїхати в Аланії: памятки - самостійно та екскурсії.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Усі екскурсії Туреччини з Аланії представлені у іншому розділі. Що подивитись у місті Аланія, дивись тут. А куди недалеко поїхати у Аланії самостійно або з екскурсією, що цікавого є в окрузі, розберемо у цій статті.

  1.  Є на околиці міста незвичайний морський парк - Sealanya, який складається з дельфінарію та розважального водного парку. Відвідати можна і разом і окремо. У дельфінарії шоу триває близько години. Багато дресувальників, багато тварин. Шоу дуже вдале. За окрему платню, 100€, передбачено плавання з дельфінами.

 

 

 

    Морський парк поділено на зони. Єдина прісна водойма – це тропічна річка, решта – морська вода. Сектор «Атлантика» - басейн, стилізований під затонуле місто. Окрема водойма для занурення у клітці до акул (за додаткову платню). Також є басейн з тропічними рибками і зі скатами.

   Відвідування буде дуже цікаве для дітей. У затонулому місті можна відчути себе глибоководним дослідником. Батьки можуть дозволити дітям контактувати і знайомитись з морским світом та його мешканцями у повній безпеці. Скатів можна, навіть, погладити і покормити. Для зовсім маленьких є окремий басейн та розваги.

 

 

 

 

 

   Вхідний квіток коштує 45€ дитячий та 60€ дорослий, якщо купувати разом вхід у морський парк і шоу дельфінів. У вартості вже є обід, спорядження, шезлонги і парасолі.

   Сюди існують організовані екскурсії, можна дістатись і самостійно. Підійде любий автобус з міського автовокзалу, що рухається у напрямку Сіде, Белека.

  

 

 

 

 

 

 

   2.  Як і водиться у Туреччині, Аланія має екскурсії у свій каньйон, печеру, пляж Клеопатри та гірську ріку. Гірська річка Dimcay відома своїм водосховищем, яке свого часу вирішило усі проблеми Аланії з прісної водою. Водосховище ретельно охороняється  і купатись у ньому заборонено. Краєвид гарний: безліч соснових дерев, невеличкі ресторанчики, у яких навіть виловити можна собі обід, у повітрі пахне свіжеспеченим хлібом, люля, та печеною рибою… Дістатись сюди самостійно просто:  з міського автовокзалу на автобусі №10.

 

 

    Якщо ви вже зібрались відвідати річку Дімчай, варто продовжити подорож до печери Dim Cave, що неподалік. Сюди можливо дістаються самостійно тим же автобусом, до зупинки Dim Cay Cami, з зупинки до печери 3-4 км пішки. Вхід платний, відчинено до дев’ятнадцятої години. Дуже гарна, обладнана печера. Їй більше мільйона років, для відвідувань вона стала доступною з 90-х років.

 

 

 

 

 

 

 

    До цих пам’яток щодня влаштовують екскурсії. На наш погляд, зручніше сюди діставатись саме з екскурсією. Зазвичай, це джип-сафарі. Коштує 25$ з дорослого, та 10$ з дитини. Драйвово, більше побачите, вже з доставкою. На разі, побачите ще одну прикрасу Аланії – каньйон. Вхід в нього теж платний. Вода дуже холодна. Але, те, що треба у спекотний день.

 

 

 

 

    3. Морські екскурсії. Прогулянка на піратській яхті уздовж узбережжя. З моря подивимося на фортецю, червону вежу, пляж Клеопатри. Побачимо печеру печеру закоханих та ін. Передбачено обід, анімацію та пінну дискотеку. Ціна стартую від 17$ з дорослого та 10$ з дитини. Вибір яхт великий, програми відрізняються тільки кількістю шуму та часом.

    

 

 

   4. До ваших послуг багі, параглайдінг, рафтінг, джип та квадро сафарі у денний і нічний час.