+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Керала - аюрведа

30.11.2018

   Індія – це тури не тільки з пляжним відпочинком, а ще й з лікувальною метою.

   Аюрведа в Індії – це стародавня наука про здоров’я та довголіття. Спеціалісти з аюрведи готові поділитися з вами своїми формулами краси та вічної молодості. Аюрведа в Кералі ніколи не розглядає фізичний і психологічний, емоційний і духовний стан людини окремо.  Аюрведа в Кералі має головну мету - досягнення ідеальних станів людини в усіх аспектах життя. Людина повинна буди щасливою, енергійною, красивою і фізично здоровою! Клікайте сюди, щоб дізнатися більше про курорти Керали.

   Дуже важливим є індивідуальний підхід лікарів до кожного пацієнта. Аюрведичне лікування (Керала) підбирається окремо для кожної людини. Зауважте, що всі лікувальні засоби та препарати створені тільки з натуральних компонентів. Окрім лікувальних препаратів, масел, кремів та інших косметичних та лікувальних засобів в аюрведі на вас чекає правильне дієтичне харчування. Також без уваги не залишається духовна і емоційна складова вашої особистості. Заняття йогою, медитації, свіже повітря на узбережжі, суцільний позитив та гармонія  – все це є складовими терапії.

   Готелі з аюрведичними послугами в Кералі – вони ж є клініками, при заселенні рекомендують віддати на зберігання всі гаджети. В цьому випадку ви зможете максимально переключити свою увагу на себе, побути на самоті з дивовижною природою і в повній мірі відчути зміну обстановки, забути на деякий час про свої проблеми, хвилювання, роботу і всю щоденну метушню буденного життя.

   Якщо ви вже точно вирішили відправитися у відпустку в Індію з метою оздоровлення та омолодження, радимо вам обрати готелі з аюрведичними послугами в Кералі.

   Вважається, що аюрведа зародилася саме тут. За легендою Крішна нагородив Кералу таким даром. З давніх часів спеціалісти з аюрведи поповнювали свою знання та здобували багатий досвід в цій науці. Тому серед чудової природи, на прекрасних пляжах існують багато готелів та клінік, які дарують своїм гостям високий рівень сервісу, комфорту і пропонують якісні аюрведичні процедури.

   Аюрведа в Кералі пропонує багато лікувальних програм. Всі вони детально призначаються після першого огляду лікаря. Для досягнення максимального ефекту термін лікування повинен тривати 21 день, але за індивідуальним побажанням вам запропонують програму і на 7 днів і на 14.

Коротко розповімо вам про найпопулярніші аюрведичні процедури в Кералі – програми оздоровлення:

Омолодження і відновлення: її направленість на очищення, стимуляцію і омолодження організму. Увага приділяється не тільки загальним системам організму, а й стану вашої шкіри. Тому під час цієї програми ви позбавитесь шлаків, токсинів, підвищите свій імунітет, покращите вигляд шкіри і знайдете взагалі гармонію.

Очищення і схуднення

Антистресова програма

Програма довголіття – з її допомогою виводяться шлаки та токсини, нормалізується імунітет та регулює обмінні процеси, уповільнює процеси старіння. Дуже популярна серед літніх людей.

Програма краси. Під час цього курсу максимальна увага приділяється стану нігтів, шкіри, волосся. Призначається дієта, процедури з очищення організму та регулюванню обміну речовин в організмі. Пацієнти насолоджуються масажами, ваннами з маслами або травами.

Курс з боротьби з безсонням включає в себе прийом натуральних трав’яних напоїв, порошків, інгаляції. До того ж масаж подарує вам насолоду і відчуття розслабленості.

Дуже популярною є  програма лікування хребта, суглобів і кісток. Спеціалісти допомагають лікувати грижі дисків, спондиліти, запалення сідничного нерву, дегенеративні захворювання та багато інших.

Аюрведа пропонує лікування псоріазу, яке дозволяє багатьом пацієнтам досягати відсутності рецидивів цього захворювання.

   Найпопулярніші готелі Керали з аюрведичними послугами: Travancore Heritage 4*, готель Carnoustie Ayurveda 5* та Vivanta by Taj 5*. А якщо вам треба заощадити, то пропонуємо готель Dr.Franklin Panchakarma 3*.

   Цей готель відрізняється від шикарних готелів 5* своєю домашньою затишною атмосферою. Власник закладу турботливо ставиться до гостей, а якість обслуговування і надання процедур лікування задовольнить вимогливих пацієнтів.

   Аюрведичне лікування (Керала) дозволить вам підтримати стан здоровя та насолодитися насолодитися приємним відпочинком.