+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Гоа: шопінг

30.11.2018

Базари Гоа

   Справжньою розвагою вважають шопінг на базарі. І не тому, що тут ви зможете побачити все, що тільки можливо уявити та навіть більше. Де так гарно і близько випадає можливість познайомитися з країною, як не на базарі. Шопінг Гоа, а саме базари, дозволяють відчути весь колорит країни, є можливість поспілкуватися з місцевими мешканцями, дізнатися рецепти національних страв або виробів народного промислу. В Індії все пронизане стародавньою релігією і культурою, які дуже сміливо поєднуються з сучасними технологіями та новими тенденціями.

Що купити в Індії?

   На базарах ви зможете купити практично все. Найпопулярнішими і цікавими товарами вважаються: спеції, фрукти, чай. Є багато виробів ручної роботи з міді, глини, шкіри. Неймовірні шедеври виготовляють з дерева та слонових кісток, наприклад, статуетки, ритуальні маски, які мають своє призначення і енергетику, вироби побуту, картини, посуд. Також можна потішити себе прикрасами зі срібла і каменів. Шопінг в Гоа дозволяє купити дуже якісні яскраві тканини або вироби з них.

Найпопулярніші базари Гоа:

   Базар в Панаджі – вважається найбільшим базаром в цьому регіоні. Нагадує величезний виставковий центр.

   Базар в Старому Гоа. Про екскурсію в Старий Гоа дізнавайтеся тут.

   Блошиний базар біля пляжу Анджуна – працює в високий сезон кожну середу і п'ятницю. Під час шопінгу можна насолоджуватися творчістю вуличних музикантів.

   Базар в Мапузі – працює по п'ятницям. Це найцікавіший базар, який точно вам відкриє Індію по-новому.

   Ви не прихильники базарів і вам до душі більш комфортніші умови? Тоді вам потрібні торгівельні центри Гоа.

   У столиці штату – Панаджі виз найдете краще торгівельні центри.

   InStyle Jewellers, GM Jewellers – найпопулярніші магазини ювелірних виробів.
   На вулиці 18 червня знаходяться всі необхідні магазини для вдалого шопінгу.

   На вас чекають не тільки товари місцевого виробництва, а й магазини з відомими брендами: Benetton, Levi`s. А ще на вас чекає торговий центр з найнижчими цінами Lacoste Cacullo Mall і магазин індійських виробників Fabindia. В цих магазинах купують якісні речі по доволі доступним цінам. Наприклад, сукню з натуральної тканини можна придбати за 40$, спідницю – за 30$.

   Вдалого вам шопінгу!