+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Екскурсії та куди поїхати в Кемері

01.02.2019

 

Екскурсії та куди поїхати в Кемері?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            Видатні місця Кемеру та околиць, мапа

 

 

   Мова піде про основні видатні місця регіону Кемер та екскурсії саме цього регіону. Решта екскурсій, притаманних відпочинку у Туреччині, тут.

   Регіон Кемеру має дуже вдале розташування для відвідування видатних місць. У самому ж регіоні є 4 пам’ятки, які варто відвідати. Саме ці видатні місця і сформують гарно уявлення про регіон Кемеру. З гори, між гір, з моря та як все починалось. Всі ці памятки можна побачити на карті і відвідати, як самостійно, так і у складі екскурсії з Кемеру та околиць.

   Роздивляйтеся та вирішуйте куди саме варто поїхати з Кемеру та що побачити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   1. Гора Олімпос

    Olympos Teleferik – видатне місце Кемеру, яке приваблює всіх почитачів мальовничих краєвидів, підкорювачів вершин та борців зі страхом висоти. Відвідати його можна і самостійно, але не має зручного трансферу до цього міста, тому більшість віддає перевагу екскурсії. Квіток  на фунікулер коштує 25 євро з особи. Ціна екскурсії ( вона включає в себе цей квіток і трансфер) 45-60 доларів з особи. Олімпос не залишає байдужих.

Фото: Олімпос Телеріфик

  

   Чого можна очікувати? Підйом на гору Олімпос Тахтали Телеріфик триває 10-15 хвилин. Нагорі будемо мати годину часу. У кафе: чай, кава та насолода видами, за якими і приїхали. Завжди відвідувачи скаржаться, що екскурсія досить коштовна, однак, ніхто не жаліє, що поїхав. Коротка, видовищна, легка.

 

  

 

   2. Каньйон Гейнюк

   Як самостійно добратись до каньйону Гейнюк? На маршрутці рушаємо у напрямку селища Гейнюк, водій зупинить біля повороту. Ті, хто пройшов цю дорогу пішки, дуже шкодували, що не взяли в прокаті ровера. Коштує це 2 дол за годину, шлях буде значно простішим.

   Перша частина маршруту пролягає вздовж річки, по гарній дорозі. Так, дістанемось до парковки та входу у зону каньйону. Вона платна ( близько 2 доларів). Тут пропонують перепочити у кафе, охолонути, насолодитись краєвидами. А потім – у дорогу до каньйону.

 

 

Фото: Каньйон Гейнюк. Як дістатись самостійно

 

  

   Далі дорога кам'яниста, грунтова, близько 3 километрів. Приведе вона нас до пункту прокату спорядження. Прокат гідрокостюму та каски коштує 12 доларів з людини. Фотографування має таку ж ціну. Але треба розуміти, що в каньйоні ми рухаємось по воді, інколи , навіть, приходиться плисти. Тому, про апаратуру слід гарно поміркувати.

   У каньйон с дитиною йти не можна. Тут ми рухаємось по дуже холодній воді, з досить потужною течеєю. Інколи, протистоїмо течеї, інколи взбираємося по великому мокрому камінню. Це досить небезпечна розвага и дітям тут не місце.

   Організована екскурсія в каньйон Гейнюк коштую від 25 доларів ( від місцевіх турбюро), окремо сплачуємо по 12 доларів за прокат спорядження, каву, фото та інше. Забирають з готелю, привозять в готель. Загальний час екскурсії близько 5 годин, у каньйоні знаходимось – близько 3 годин. З дітьми приємно буде посидіти на березі озера з кавою, соком. Охолодитись у воді. У сам каньйон з дитиною – небезпечно.

   Каньйон Гейнюк – видатне місце Кемеру, відоме далеко від самого міста. Ті, хто побував тут, змінюють свое уявлення про відпочинок, про себе та видатні місця цього регіону.

 

Фото: екскурсія в каньйон Гейнюк

 

 


  

      3. Райська бухта

   Як добратись до «Райської бухти» з Кемеру самостійно? Райська бухта знаходиться у селищі Чамьюва, регіон Кемеру, на карті бачимо приблизне знаходження. Тому, у напрямку Текирова їдемо на маршрутному автобусі до тунелю, який знаходиться після Чамьюва. Від тунелю тропа виведе до бухти.

   Екскурсія  з Кемеру у «Райську бухту» - морська. Частіш за все, включає в себе, відвідування і бухти Фаселісу і бухту Клеопатрі. Інколи, ще й пінну дисскотеку та обід. Залежить від турбюро та вартості.

 

Фото: Райська бухта у Чамьюва, Кемер, Туреччина

 

 

 

    4. Фаселіс

    Фаселіс — античне місто, неймовірної краси бухти: природний та історичний заповідник.

 

Фото Фаселіс, Текірова, Кемер, Туреччина

 

   Що робити у самому місті Кемер та все, що буде цікаво дітям у регіоні Кемер.