+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Аюрведа

28.12.2018

   Шрі Ланка – це один з найпопулярніших і відомих центрів аюрведичної культури. Аюрведу практикують вже близька 1500 років. Це наука про цілісність душі та тіла. Аюрведа допомагає оволодіти секретами молодості і здоров’я. Фахівці аюрведи передають свої знання із покоління в покоління впродовж багатьох століть. Лікарі вивчають аюрведу на протязі семи років, потім працюють два роки у звичайній клініці і тільки після цього займаються професійною практикою.

   Відправляючись у відпочинок на Шрі Ланку є можливість приділити максимальну увагу своєму самопочуттю. В аюрведичних центрах і готелях пропонують лікувальні програми, заняття йогою та медитацією, а посилює результат дієтичне харчування. Практично всі аюрведичні готелі знаходяться на березі моря, визначаються високим сервісом. Розраховані на європейський сервіс, тому що їх відвідують багато гостей з Австрії, Німеччини, Скандинавії, Швейцарії.

  

   Аюрведа на Шрі Ланці заснована на використанні виключно натуральних інгредієнтів, маються на увазі чаї, мазі, масла, пасти, відвари, пігулки… Можна бути впевненими, що аюрведа не нашкодить вашому організму, бо в її основі відсутні хімічні елементи. Саме тому аюрведичні програми мають швидкий та корисний вплив на організм людини.

   Але не треба плутати аюрведа-тури на Шрі Ланку на декілька днів з профілактичною метою, де ви замовляєте, наприклад, масажі, лікувальні лазні, і тривалий курс справжньої терапії, який триває 21 день. Якщо ви бажаєте займатися справжнім лікуванням, вам потрібно обирати гарні аюрведичні центри-готелі, отримати консультацію спеціаліста. Лікар вам призначить необхідні процедури, харчування, заняття йогою… І тільки завдяки комплексному підходу у людини є можливість вирішити певні проблеми зі здоров’ям.

   Найпопулярніша програма відновлення організму – Pancha Karma. І саме таку програму ми радимо обирати, коли ви відправляєтеся в аюрведа-тури на Шрі Ланку. В цьому випадку в комплекс включені не тільки масажі, ароматерапія, пероральні засоби, трав’яні ванни чи лазні, а й застосовуються психотерапевтичні аспекти лікування, медитації. Такий підхід дуже дієвий, головне – виконувати всі призначення та насолоджуватися перебуванням на курорті не менш, ніж 14 днів.

   Наведу вам декілька прикладів готелів з аюрведичними послугами: Heritance Maha Gedara 4*, Barberyn Beach Ayurveda 4*, Lanka Princess 4*,  Siddhalepa 4*.

   А справжнє лікування вам нададуть аюрведичні центри-готелі: Lotus Villa Аюрведа, Ayurveda Walauwa.

   За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців агенції «Я в турі», ми з радістю вам порадимо найкращі аюрведа-тури, в складі яких включено якісні аюрведичні центри-готелі, які задовольнять всі ваші побажання!