+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Відпочинок з дітьми

 

   Перш за все, відпочинок в Хорватії з дітьми  – це саме те, що потребує дитячій організм. Таке поєднання морського та гірського повітря, хвойних та тропічних рослин може використовуватись для санаторного лікування. Багато користі таке поєднання принесе імунній системі, дихальній.  Рекомендовано  курорт при алергічних захворюваннях, для опорно-рухового апарату.

   

   Після такого відпочинку у дитини збільшиться  рівень гемоглобіну у крові, активується кровообіг, організм насититься магнієм, бромом, йодом. Зміцниться імунітет, кістки, нормалізується робота органів дихання.

  

   Взагалі, клімат Хорватії дуже відповідний  для відпочинку з дітьми. Тут не буває виснажливої  жари та проливних  дощів. Діти дуже гарно почуваються на відпочинку.

   

   Уважно треба поставитись до вибору регіону, тому що багато пляжів Хорватії мають не відповідний  для дітей вхід у море. Є пляжі з бетонними плитами, з дуже великою галькою. Слід придивитись до пляжів вибраного регіону, щоб бути впевненим що до зручного купання дитини.

   

   Обов’язково! Куди б ви не поїхали у Хорватії, у вашою дитині на ногах повинні постійно бути спеціальні черевички для купання. Купити їх без проблем ви зможете у Хорватії. Велика кількість морських їжаків у Хорватії обумовлена високою екологічністю, їх укол дуже травматичний і шкідливий. Однак, у черевичках вашій дитині нічого не загрожує.

  

   Про розваги. Більшість пляжів пропонують на прокат катамарани, які мають водну гірку для дітей. Ця розвага дуже подобається дітям і саме її вони пам’ятають на протязі наступних років. Також у воді стоять величезні пантони, на яких є і водні гірки і інші приладдя для активного відпочинку дитини. На самих пляжах часто зустрічаються дитячі майданчики.

  

   Що до екскурсій, рекомендуємо дітям поїздки на водопади КРК, дітям подобається, морські прогулянки.

   

   Хорватія пропонує зовсім іншій відпочинок з дітьми , ніж Туреччина чи Єгипет. Він буде більш самостійним та активним. Частіш за все, ви харчуєтесь у кафе чи самостійно готуєте вдома. Проживання у невеличких готелях, приватному секторі. Пляжі муніципальні і платні.

   

    Існує невелика кількість готелів, які пропонують систему « все включено» та мають невеличку анімацію. У п’ятизіркових готелях є платні послуги няні.

   

   Слід пам’ятати, що дітям до 16 років у Хорватії заборонено знаходитись на вулиці після 23 години без супроводу дорослих.

 

Гарячi путiвки