+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Середня Далмація

   Спліт
 

   Саме популяризоване місто, у якому є розваги на любий смак. Спліт має дуже розвинене сполучення. Звідси прямим поромом можна дістатися в італійські Венецію, Пескару і Анкону. Безліч поромів, які прямують до хорватських островів. Також існують пороми до деяких великих міст, в тому числі до Ріекки та Дубровника.
   Спліт має власне летовище, яке знаходиться в 25 км від міста. Дістатися звідти до міста зовсім не складно. Проїзд на автобусі обійдеться близько 3 євро, на таксі - близько 50 євро.
   Відвідайте пагорб Мар'ян - місце, яке часто відвідують місцеві жителі. Мальовничі пейзажі півострова і абсолютно незвичайний римський Палац Діоклетіана. Прогулянка передбачається неспішною, непогано було б відвести на неї пів дня.
    Якщо вас надихає природа і самота, то підійде прогулянка на острів св.Андрія. А, якщо пригоди, спорт, вечірки, - то їдьте на острів Хвар.
    Центральна історична частина міста Спліт перебуває у списку спадщини ЮНЕСКО. Подивитися там завжди є на що в будь-який час року і доби.

 


    Шибеник
 

   Місто Шибеник має дуже вдале розташування: середина шляху між Задаром і Трогіром, зовсім поруч знаходиться парк Крка. У нього власне озеро, річка і стоїть він на море. Місто має поромне сполучення з найближчими островами.
  Пам'ятки міста: фортеця св. Миколи, св. Анни шістнадцятого століття. Варто відвідати музей друку, який розташувався в монастирі францисканців. Прогуляйтеся біля стін міської ратуші. Зайдіть в міський музей, який знаходиться в колишньому княжому палаці.
    Мілкогалечні широкі пляжі в місті. Пляжні готелі з піщаними пляжами знаходяться за містом. Шибеник пропонує своїм відвідувачам центр таласотерапії з грязе і водолікуванням.

 

  

   Макарська
 

   Околиці міста просто заманюють тих, хто любить неспішні піші прогулянки. Пам'ятки - Церква св. Петра, що знаходиться на мисі. Мис ділить прибережну частину Макарська на дві бухти. Одна з них - яхтовий причал, інша - пляжі і набережна. Францисканський монастир в старому місті. Як і більша частина хорватських міст, стара частина міста має романтичні вулички, зі старовинною бруківкою під ногами і являє собою суміш будівель самих різних культур.

 

    Острів Брач

  

   На острові Брач у Хорватії ви на власні очі побачите що спільного між «Білим домом» та палацом  Діоклетіану у Спліті . Так, брачський камінь.  Саме він приніс славу цьому острову, саме з нього збудовані ці відомі будівлі. Місцеві жителі займаються добиччю та обробкою каменю, з якого виготовляють безліч сувенірів для туристів. Серед місцевих також достатньо  рибаків, виноградарів і тих, хто вирощує оливки та виробляє оливкову олію. Де хто здає житло. По закінченню сезону, острів Брач перетворюється на тихий рибацький острів.  Острів Брач  має населення невеличкого міста ( близько 15 тисяч) і приблизно такий же уклад.

   Острів Брач – це поєднання соснових лісів з піщаними пляжами, неймовірно прозорою водою. Має дуже насичену історію.  Грецькі та слов’янські поселення, влада Римської імперії, Угорського та Австрійського королівства, Італії. Тому, у будівлях та вулицях міст ви побачите притаманні цим культурам будівлі та пам’ятки. Якщо вас надихає романтика старих вуличок, неодмінно відвідайте  старовинний  Шкрип.

 

   Острів Хвар

    Символом острову вважається лаванда, острів Хвар народжує багато цієї запашної і романтичної рослини. Має репутацію самого сонячного острову Адріатики, 350 сонячних дні на рік. Як і всюди у Хорватії, місцеві жителі промишляють рибацтвом, туризмом та виноградарством. Поєднання усіх цих природних дарів робить острів Хвар однім з найромантичніших куточків Землі.

   Відпочиваючи на острові Хвар ви маєте можливість кожен день дивуватись новому пляжу. Південні пляжі більш пологі та пісочні, решта - галькові пляжі, розташовані серед сосен і скал, у лагунах. Настільки різноманітні, що кожен день буде здаватись днем у зовсім іншому виміру, не те що - у місті. Кухня - традиційна Хорватська, та середземноморська, через різноманіття морепродуктів.

 

 

Гарячi путiвки