+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Північна Далмація, Хорватія

   Істрія

 

   Півострів Істрія - сама північна частіна Хорватії. Має ландшафт, схожий на італійський: пагорби, оливкові дерева.

   Півострів Істрія - сама північна частіна Хорватії. Має ландшафт, схожий на італійський: пагорби, оливкові дерева.

   Колись Істрія і була частиною Італії і ті середньовічні будівлі, що ви побачите на півострові, були побудовані саме тоді. Відшліфовані до блиску камені бруківки на вузьких, ледь прохідних вуличках, кам'яні будинки з римським фундаментом. Рибалки і оливки, море і пагорби. Витончене поєднання середньовічного італійського шарму з розкішними яхтами і тенісними кортами з сьогодення. Такою ви побачите Істрію.

 

   Умаг

 

   Умаг - крайнє пивнично-захидне місто Істрії. Умаг, ближче за інші міста, знаходиться до Італії, тому і італійською тут розмовляють нарівні з хорватською. З Умагу дуже зручно здійснюваті мандрівки у Словенію та Італію.

   Умаг - один з найвидатніших тенісних центрів усього світу. Також перевертає до себе увагу дайверів, завдяки підводному пірсу і останкам вілли Тіоли.

   Вдовж Умагу тягнеться довга берегова смуга з гальковими пляжами та заливами. Майже всі готелі мають приватні спортивні центри, пристосовані для гри в теніс, а також для занять серфінгом, підводним плаванням.

 

    Ровінь

 

    Ровінь - маленька Італія. Тут і мотузки з білизною, і будинки, що переходять у води Адріатики, і венеціанські будівлі, вузенькі мощені вулички і двори - колодязі, щоб не потрапляло сонце. Багато будинків мають ще римські фундаменти. Покровителька Ровіню - Свята Євфимія, іменем якої названа більшість місцевих дівчаток і чия фігура підноситься над містом, даючи зрозуміти, що він під надійним захистом.

   Ровінь має приватні фйорди. Річ у тім, що Римський залів має таку форму та рослини, що дуже схожий на фйорди. Обов’язково відвідайте його.

   Неподалік Ровіню є невеличке містечко - Матабун, яке відоме далеко за кордонами Хорватії.Тут вирощують устриць, мідій, та головне - білі та чорні трюфелі, які експортуються по всьому світу. Кілограм білих трюфелів може коштуваті близько 5000 євро. Тож не гайте часу і неодмінно скуштуйте їх у місцевих ресторанах.

   Місцеві жителі тут займаються не тільки збором трюфелів, а ще й вихованням собак, які повинні їх знаходити. Вартість одного такого собаки - декілька тисяч євро, не залежно від породи.

 

   Пореч

 

   Обрамлене соснами узбережжя, неймовірно прозора вода та італійський колорит - все це Пореч. Пляжі  у Поречі бетонні і галькові.

   Багатий вибір екскурсій, прогулянка у Венецію на кораблі та круїзи по узбережжю до Пулі, Лімського каналу. Неподалік від міста - печери зі сталактитами. Оливкові гаї та виноградники. Велосипедні доріжки та понад 200 тенісних кортів. у самому ж місті є п’амятки, що охороняються ЮНЕСКО.

 

   Пула

 

   На самому краю півострова знаходиться найбільше місто - Пула. Поряд з містом знаходиться відомий національний парк на Бріонських островах.

   Заснована Пула була, як «Місто притулків», в часи походів аргонавтів за «золотим руном». Повернутись у місто без золотої овечої вовні аргонавти просто не сміли. На даний час гарно збережені древньоримскі будівлі: і Тріумфальна арка, і Римській театр, і Геркулесові врата, і Колізей, яки використовуються для проведення фестивалів, концертів і різноманітних постанов. Тому, Пулу вважають містом концертів і культури. Улітку тут проходять щорік два фестивалі: Кінофестиваль та Фестиваль оперної музики.

 

 

Гарячi путiвки