+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Південна Далмація, Хорватія

   Дубровник

 

    У цьому місті прийдеться «просто розриватися» від вибору. У ньому є, що подивитися, а їхали на море ... У старому місті налічується 8 об'єктів, які перебувають у списку спадщини ЮНЕСКО. По периметру (трохи більше двох кілометрів), він обнесений фортечною стіною. Власне кажучи, обійшовши вздовж стіни, ви обійдете всю стару частину міста. Собор Вознесіння Діви Марії, францисканський монастир, палац Спонца, церква св. Власія, площа Ложа, княжий палац - це все ви знайдете в рамках кріпосної стіни.

   Варто прогулятися в міську гавань. Крім прогулянкових катерів і численних човнів, ви зможете відвідати музей мореплавання. Дітям буде цікаво і захоплююче в «Акваріумі».

   Крім того, в Дубровнику курсує відкритий туристичний автобус для огляду всіх пам'яток. А також є канатна дорога, де вас чекають перехоплюючи дихання, пейзажі.

   Пляжі Дубровника на будь-який смак. Є нудистський пляж. Пляж Банье, розділений на «люкс» і «безкоштовно». Копакобана - піщано-гальковий, з величезною кількістю розваг. Цей пляж зазвичай вибирають для відпочинку з дітьми, так як вхід в море досить пологий і безопасний. Пляж в бухті Лапад - гальковий, але в море заходиш по піску. На цьому пляжі присутня вся необхідна інфраструктура: від душових і туалетів до оренди яхт. Середня вартість оренди парасольки і лежаки 30 - 40 HRK.

   Аеропорт Дубровника розташований в 20 км від міста. Повідомлення з іншими містами - автобусне. Добре налагоджено переміщення на поромі.

 

   Корчула

 

   Острів Корчула протяжністю близько 50 км, тому берегова лінія в змозі розмістити безліч туристів. Сюди їдуть ті, хто шукає спокою і самоти. Острів покритий соснами і має безліч піщаних пляжів. Багато з них знаходяться в тихих мальовничих бухтах.

   Острів Корчула знаменитий проведенням тенісних турнірів і змаганнями яхтсменів. Виробництвом вина. І тим, що є батьківщиною Марко Поло.

   Найбільше місто острова - Корчула. Між містами є автобусне сполучення. Автобуси відправляються кожні п'ятнадцять хвилин. З містами материка також є автобусне і поромне сполучення. А також, кілька маршрутів швидкісних катерів і поромне сполучення з італійським Барі.

   У Корчулі добре збережена стара частина міста. Тут відмінно відчуваються середньовічні колорит і атмосфера.

 

    Млет

 

    Колишнє місце посилань римлян, райське місце сьогодні. Млет - острів заповідник. У заповідній частині є два солоних озера, оточених масивними сосновими лісами. На більшому озері розташувався острів св. Марії з монастирем 12 століття. Так, острів знаходиться на острові …

 

   Все населення острова Млет (кілька тисяч чоловік) можна було б запросто розмістити в одному нашому селі. Сполучується острів з материком за допомогою порома, який пов'язує острів Млет з Дубровником. Час в дорозі - близько години. Вартість квитків в літній період близько 70 HRK.

   Острів підійде для любителів самоти, він не має особливо розвиненої інфраструктури і зовсім не пропонує нічного життя. Сюди їдуть кататися на байдарках, велосипедах, здійснювати піші прогулянки і усамітнюватися в численних бухтах.

 

 

Гарячi путiвки