+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Курорти Хорватії

   Цей куточок світу став популярним лише за останні десять років. І з кожним сезоном добра слава про нього зростає, хто відвідав курортні міста Хорватії, той назавжди залишиться їх прихильником. Курорти поділяються на Південну, Середню та Північну Далмації. Кожен з них має свої родзинки та переваги – треба тільки визначитися, що саме ви бажаєте отримати від відпустки.

   Точно можемо запевнити вас, що найкращі курорти Хорватії в змозі забезпечити вас приємним міксом пляжного відпочинку, міських розваг, відвідування історичних пам’яток, вас не залишать байдужими туристичні місця у Дубровнику, а також екскурсії в національні парки та подорожі по островах. До того ж зовсім поруч розташувалась Італія, тому ваше дозвілля може суттєво розширитися. Краще дістатися до Італії з півострова Істрія.

   Хорватія, а точніше курортні міста, це як пригорща діамантів. Придивіться до кожного з них і ви побачите, як вони засяють різними барвами. Курорти Хорватії ціни пропонують досить високі, поступово курортні міста стають одними з найдорожчих у Європі. Але, якщо їхати у передмістя, можна значно зменшити свій бюджет на мандрівку. Але острови до цієї категорії не входять. Ціни на готелі на островах можуть бути вищими, ніж у популярних курортах.

   Адріатичне море славиться неймовірною красою і курорти Хорватії не стали виключенням. На вас чекають мальовничі бухти та неймовірні види на острови зі старовинними містами чи пухнастими лісами. Проте більшість пляжів – це бетонні плити та скелі, але всі вони дуже чисті та охайні. Є пляжі з галькою та іноді зустрічається і піщане узбережжя - це явище майже виключення. Середня Далмація порадує вас гальковими пляжами зі зручним заходом у воду, тут зручно відпочивати з дітьми.

   Якщо ви є прихильником активного нічного життя та постійних тусовок, то обирайте відповідні найкращі курорти, наприклад, Спліт чи Шибеник. Що робити, коли ви звикли до престижного відпочинку? Сміливо обирайте такі курортні міста Хорватії, як Макарська – це найпрестижніший регіон, також відпустку класу luxury ви отримаєте в Дубровнику чи Цавтаті.

   Обирайте свої найкращі курорти в Хорватії, насолоджуйтесь чудовим сервісом, смачною кухнею, до речі, обов’язково поласуйте морепродуктами, відправляйтеся на неймовірні екскурсії та насолоджуйтесь життям!