+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Хорватія

   Відпочинок у Хорватії – це захват від першої миті. Незвичайним стане навіть те, що було звичайним.

   «Захід в Задарі є найкрасивішим в світі, і він незрівнянно гарніше того, що я бачив в Кі-Весті у Флориді». А.Хічкок

   Ця країна ніби була створена саме для відпочинку. Хорватія – це і є відпочинок. Важко сказати, чого ще може не вистачати, коли ти тут. Море,острови, гори, річки та водоспади, найпрозоріші озера. Все це є тут. Дивовижні краєвиди та пам’ятки. Не дарма Королівська Гавань знімалась саме тут. ( Зйомки фільму « Гра Престолів») Відпочинок у Хорватії стане подорожжю у казку, якусь , ще дитячу мрію. І тур до Хорватії стане ще і туром до Королівської гавані.

     Відпочинок в Хорватії дуже зручний для мандрівників: мальовнича та не дуже велика країна,( вона  займає близько 56 500 км) пристосована, щоб об'їздити її в короткий термін. До речі, ця країна є родиною одного дуже відомого мандрівника. На чию честь тут названі вулиці, площі, музеї, це -  Марко Поло. 

    Населення країни складає близько чотирьох мільйонів. У країні приблизно 96 % говорять на хорватській мові, добре спілкуються англійською,  німецькою та італійською  мовами. Найбільше місто і водночас столиця - Загреб. Якщо ви погано володієте такими мовами, на відпочинку розмовляйте українською, хорватам буде не важко вас зрозуміти.

   Валюта Хорватії  свою назву отримала від назви маленької куниці, чиє хутро раніше використовувалося тут замість грошей. Тепер у Хорватії розраховуються кунами. Краще за все обмінювати гроші у відділах пошти, туристичних агенціях і також у пунктах обміну, комісія 1-3.5%. У більшості закладів приймуть і євро.

 

 

   Тури у Хорватію щороку набувають популярності серед українців. Особливістю регіону є те,що більшість відпочиваючих  проводять свій відпочинок не в великих готелях, а у приватному секторі: віллах, апартаментах та невеличких готелях.

   Славиться відпочинок у Хорватії тим, що прозорість морської води може сягати 50 метрів, що у країні більше тисячі морських островів. І тисяча з них точно не заселена. Бірюзова вода у поєднанні з соснами і тропічними рослинами. Відпочинок на Адріатичному морі цінується саме у Хорватії.

    Велика кількість лісів, у яких і досі можна зустріти рис чи ведмедя. Вісім національних та одинадцять природних парків: водопади, озера, гори,пам’ятки.  Тут ви не зустрінете сміття на пляжі чи в морі. Населення країни майже помішане на екологічності. Суспільне водопостачання в Хорватії забезпечує населення найчистішою і високоякісною питною водою,   місцеві жителі п’ють її  із під крана. У тури в Хорватію зазвичай відправляються ті люди, для кого все це має значення. І якщо ви один із них, то закохаєтесь у цю країну на все життя.

  Хорватія може запропонувати і гастрономічні тури. Місцева кухня не уступає зовнішньому середовищу по колориту.  Тільки звичайнісінький самогон місцеві  настоюють на фруктах, меді, хвої та травах. Козячий та овечій сири,сири у оливковій олії, місцевий пршут (в’ялений чи підкопчений м’ясний окорок)і хліб. Устриці з Мал Стогін вважаються найсмачнішими і якісними в світі. На Всесвітній виставці в Лондоні вони отримай Гран Прі та Золоту медаль. Деякі гурмани відправляються у тур до Хорватії тільки для того, щоб скуштувати їх. Рибні страви, креветки, мідії, омари. І все це у поєднанні с місцевими винами…  Гарний гастрономічний відпочинок забезпечено.

    Приділіть увагу і місцевому лікеру «Мораскіно». Його історія  починається в 16 столітті, коли його почали виробляти ченці міста Задар.

   Тури у Хорватію користуються попитом переважно у сезон: з травня по жовтень. У інший час життя  на узбережжі уповільнюється, вулички стають пустими, кафе та ресторани у більшості закриті. Сезон не тривалий, тому кращі ціни на відпочинок в Хорватії ви отримаєте завдяки ранішньому бронюванню. Якщо ж не встигли, дивіться ціни на гарячі тури в Хорватію зі Львова. 

   Останнім часом набирають популярності не сезонні  тури в Хорватію, присвячені  національним святам. Дуже відомими є карнавал у Рієці та свято 1 квітня.