+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Відпочинок з дітьми в Туреччині

 

   Навряд сьогодні можна знайти краще місце для відпочинку з дітьми, ніж Туреччина. Саме тут створені найкращі умови для того, щоб відпочили і батьки і діти. Практично кожний готель в Туреччині пропонує безкоштовний дитячій клуб: тематичні вечори, дискотеки, малювання, розвиваючи ігри. Карате, йога, танці, малювання, активні и розважальні заклади. Спеціалізовані дитячі майданчики, спортивні майданчики, дитячі басейни. Більшість турецьких готелів мають свої невеличкі аквапарки.

 

  

    Туреччина – лідер по відпочинку з дітьми - це, поки що, єдина країна, де з дитиною вам буду легше і зручніше, ніж вдома.

    Для відпочинку з дітьми підійде будь-який регіон Туреччини. Пляжі або піщані, або з мілкої гальки. Для здоров’я дитини, мабуть, більш корисним виявиться регіон Кемеру, тому що вплив буде мати не тільки море, а й гори, вкриті сосновими лісами.

    Якщо ваша дитина дуже любить різноманітні ласощі, рекомендуймо розглянути систему харчування «ultra all», в такому разі, ви будите мати можливість між основними прийомами їжі користуватись кафе з морозивом, тістечками, соками, кавою и чаем безкоштовно. Це дуже зручно на відпочинку маленькими дітьми.

   Вцілому ж, робіть свій вибір, опираючись лише на свої уподобування готелю.

   Сходячи з практики, для відвідування екскурсій з маленькою дитиною рекомендуймо аквапарк і морські прогулянки.

   

  

Гарячi путiвки