+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Переліт Львів - Анталія

 

   Переліт зі Львова до Анталії можливий завдяки чартерним і регулярним рейсам. Якщо вас цікавить відпочинок на морі, то зручно придбати пакетний тур до Туреччини та здійснити переліт «Львів – Анталія» чартерним рейсом. Час польоту на чартерному рейсі літака «Львів-Анталія» близько двох з половиною годин. У такому випадку пакетний тур в Туреччину зі Львова буде найбільш вигідним для вас варіантом. Якщо ж вас приваблюють гори Туреччини, чи справи ведуть вас до цієї країни, то скористуйтеся регулярним рейсом Львів - Стамбул. Час польоту 2-3 години. Залежить від перевізника.

   Дізнавайтеся правила перевезення багажу та бронювання преміум класу на переліт «Львів – Анталія» у наших менеджерів агенції «I`m on tour».

   Чи потрібна віза в Туреччину? Громадяни України користуються безвізовим порядком для в’їзду в Турецьку Республіку. Але тур для українських громадян не може перебільшувати 90 днів з дати прибуття в країну. При відпочиноку більше, ніж 90 діб, необхідно звернутися в Консульство Туреччини в Україні. 

   Строк дії закордонного паспорту повинен закінчуватись не менше, ніж через 150 днів з моменту в’їзду в Турецьку Республіку.

 

Гарячi путiвки