+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Фаселіс, Туреччина

   Шукаючи найкрасивіші туристичні місця Туреччині, рекомендуємо вам звернути свою увагу на екскурсію містом Фаселіс. Фаселіс – місто древньої Лікії , що знаходиться у 16 кілометрах від одного з найпопулярніших курортів Турції - Кемеру, та у 6 кілометрах від селища Текірова. За легендою,  місто Фаселіс було засновано у  VII сторіччі до н. е. колоністами з острова Родос. Знаходиться це місто у затишному та тихому куточку, що оточене кедрами та соснами природного парку на невеличкому півострові, який омиває Середземне море. Головною прикрасою Фаселіса є руїни древнього театру і акрополю  а також величні стіни міської фортеці (3 ст. до н.е.) римського і візантійського періодів, що розташовані на головній вулиці.

   Екскурсії до Фаселіса не існує. Тож, як туди дістатися? Все дуже просто: до Фаселісу курсує комфортабельний міський автобус кожні 15-20 хвилин, але більш мальовничим шляхом є звісно морська прогулянка, в яку можна відправитися, замовивши невеличку екскурсію на яхті.

  Вхід на територію античного міста не безкоштовний і обійдеться вам у 5 доларів за особу. Місцеві жителі, зазвичай, користуються цим містом для пікників, фотосесій та відпочинку на морі.

Гарячi путiвки