+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Туреччина

Про Туреччину

 

   Внизу сторінки можна подивитись ціни на відпочинок в Туреччині з вильотом зі Львова.

   Найвищім попитом в літку сьогодні користується відпочинок в Туреччині. Розглянемо чому:

    По-перше, ціни. Ми маємо високий рівень сервісу за невелику ціну. Якщо ми обираєм відпочинок в Туреччині і купуємо путівку, наприклад, за 600 доларів з особи, то маємо: авіапереліт, гарні умови проживання, мінімум триразове харчування, анімацію, деякі інші безкоштовні розваги. Безкоштовне користування пляжем, шезлонгом, рушниками, басейн. Перенесимо цей бюджет у іншу країну і, скоріш за все, ціна буде включати лише переліт і проживання. А їжу та пляжний відпочинок треба буде оплачувати додатково. Частіш за все, ще й займати місце на пляжі☻. Все це не має значення, якщо ми бажаємо подивитись якусь конкретну країну. У разі ж порівняння між собою ціни «турів на море», лідером буде відпочинок в Туреччині.

    По-друге, не дивлячись на те, що відпочинок в Туреччині давно асоціюється з «all inclusive» (до речі, цю систему харчування заснували саме турки) , ця країна дуже багата на історичні пам’ятки та природні скарби.Туреччину омивають 4 моря: Середземне, Чорне, Егейське, Мармурове. За побажанням, знайдеться і «Греція», і «Рим», і безкрайні пляжі, і мегаполіси з шопінгом, і тропічні рослини, і сосни, і гірські річки, і невеличкі пустелі. Що відвідати в Туреччині, можна подивитись тут.

    По-третє, відпочинок в Туреччині став настільки затребуваним, що виліт став доступним декілька разів на день з любого міста України з власним летовищем. Виліт зі Львова є кожного дня, переліт триває близько двох годин. Заходь сюди, якщо треба почитати більше про переліт зі Львова у Туреччину.

    І найважливіше. Коли ж ми збираємось у подорож з дітьми, то відпочинок в Туреччині безперечно на першому місці. Дитячі: клуби, анімація,  басейни, меню і навіть невеличкі аквапарки  вже входять у ціну відпочинку. Не покидаючи територію готелю, дитина порине просто у казку. А за цих умов і батьки будуть мати можливість відпочити. Детальніше про відпочинок з дитиною в Туреччині.

Особливості і цікаві факти про Туреччину

   

  Відправляючись на відпочинок у Туреччину, пам’ятайте: 

  • Час не відрізняється від українського.
  • Гроші - турецька ліра. Курс нестабільний, тому варто ввозити в країну долари або євро. Якщо ви купуєте валюту в банку, треба при собі мати закордонний паспорт.
  • Мова – турецька.
  • Релігія - мусульманство, тому слід притримуватись більш стриманого одягу та поведінки. Перед входом в храм або дім треба знімати взуття і залишати його на порозі.
  • Зробіть копії документів і тримайте їх окремо від оригіналів.
  • Користуйтесь лише копіями, оригінали тримайте в сейфі. На даний час, туроператори збирають документи туристів після поселення в готель для реєстрації на добу. Такий порядок і нехай Вас це не турбує.
  • Час розрахунку в готелях 12:00, час заселення в номери – 14:00. Якщо вам дозволяють користатися послугами в готелі раніше, це тільки доводить гарне ставлення персоналу, а правила залишаються непорушними. 
  • Вироби із золота на базарах краще не купувати – міді може бути більше, ніж золота, а ціни досить високі.
  • Топлес на пляжі засмагати заборонено!