+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Віза, переліт на Шрі Ланку

Віза

   30 днів – саме такий час на пізнання Цейлону надає двократна віза на Шрі Ланку. Її ви відкриваєте відразу по прибутті в країну. Потрібно сплатити за послугу сорок $, за дітей, віком до дванадцяти років, оплата не стягується.

   Більш детальну інформацію отримуйте у спеціалістів тур агенції «I`m on tour».

Переліт

   Відправлятися відпочивати на острів Цейлон можна зі Львова, Києва та Одеси.

   Квиток за маршрутом «Львів - Шрі ланка» входить до повного пакету послуг (з готелем, трансфером, страховкою та харчуванням). Авіа квитки на екзотичну Шрі Ланку зі Львова у складі туру досить зручні, але коштуватиме вам дорожче, ніж з відправкою з Києва.

   Скільки часу летіти? В середньому переліт за маршрутом «Львів – Шрі Ланка» та «Київ – Коломбо» займають 8-10 годин. Його можна здійснити на крилах таких авіакомпаній: МАУ, Air Arabia і Fiaydubai.

   Безпосадочний переліт з Києва здійснює авіакомпанія МАУ. На борту літаків МАУ пропонується харчування, його склад залежить від класу вашого квитка.

   Стиковочний переліт «Київ – Коломбо» та «Львів – Коломбо» здійснюються з однією пересадкою в Шарджі авіакомпанією Air Arabia.

   Стиковка між рейсами складає 1,5-2 години. Пам’ятайте, що в аеропорту Шарджі у вас не буде можливості перекусили, або випити чай чи каву, також ви не зможете здійснити покупки у Duty Free.

   На борту Air Arabia їжу за меню (омлет з сосискою -5$, салати 3,5-4,5$, сандвічі – 3-4,5$, солодощі, напої – 1,5-3$, гарячі обіди – 6-10$) та місця в літаку бронюють заздалегідь. Вартість складає від 3 до 28$ - в одну сторону і за сегмент.

   Багаж не повинен перевищувати 20 кг, ручна поклажа – 7 кг на одного пасажира, додаткова валіза – 16с особи.

   Переліт «Шрі Ланка зі Львова та Києва» з однією стиковкою в Дубаї виконує авіакомпанія Fiaydubai.

   Стиковки між рейсами 1-4 години.

   Їжу і місця в літаку також треба замовляти і зробити це можливо зразу після повної оплати вашої путівки, але не пізніше 72 годин до вильоту. Обрати місце коштує від 7 до 41$ за сегмент в одну сторону.

   Ви можете взяти валізу 20 кг, ручна поклажа – сім кіло на пасажира, сумка з ноутбуком, додаткові 10 кг коштують 27$ за сегмент с особи, 20 кг - 57$.

   На маршруті «Львів – Шрі Ланка» поїсти по меню на борту літаків Fiaydubai коштуватиме в середньому 10$.

   Переліт на маршруті до улюбленої країни «Шрі Ланка зі Львова» займає достатньо часу, але комфорт та сервіс на борту зробить ваш переліт більш комфортним, ніж здається на перший погляд. По прибуттю швидко й легко відкривається віза і ви можете насолоджуватися справжньою екзотикою.

Гарячi путiвки