+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Шрі Ланка: коли ж краще їхати?

   Відповісти на це запитання трохи складніше, тому що різність у висотах та географічне положення сформували аж три кліматичних зони. Таким чином, «сезон» чи ні, визначити можливо для конкретного регіону.

  

           Південно-західне узбережжя Шрі Ланки

 

   Кінець квітня приносить і кінець сезону на це узбережжя. З травня тут починається сезон мусонів. Дощі трапляються 3-4 рази на день. Вони не довготривалі, по 30-40 хвилин. Близько 90% усіх опадів приходиться на період саме з травня по жовтень.

   Головна небезпека цього сезону полягає у вітрах. Туристів не вивозять більше в море, щоб побачити китів, морські прогулянки не здійснюються. Навіть місцеві жителі не виходять за рибою у море в цей час. Море хвилюється, хвилі потужні та високі. Купання зовсім не можливе.

   Ця частина острова – найпопулярніша серед туристів. «Високий сезон» тут починається з грудня і триває по травень. Це довготривалий «сухий» сезон, сприятливий і для купання і для відпочинку з дітьми і для морських прогулянок. В цей період найвищі ціни.

 

 

 

 

          Східне та Північне узбережжя Шрі Ланки   

 

 

 

   Тут, «сезон дощів» триває з жовтня по січень, а «високий, сухий» - з травня по вересень.

  Таким чином, Шрі Ланка «відкрита» для своїх гостей весь рік. Коли закінчується сезон на одній стороні – починається на іншій. Вода зовсім лагідна до відпочиваючих, вона весь рік тепла, ніби запрошує (26 - 29°С).

   Погода по місяцях 

 

 

 

   

Гарячi путiвки