+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Унаватуна

   Розташована Унаватуна на відстані 160 км від аеропорту. Унаватуна має один з найпопулярніших південних пляжів країни. Він не великий, але затишний, красивий і комфортний, хоча людей тут завжди багато. Унаватуна - пляж-лагуна, який захищає від хвиль кораловий риф, тут варто зайнятись снорклінгом. Вода спокійна, хвилі бувають рідко і невеликі, тому це ідеальне місце для відпочинку з дітьми.

   Комфортніше буде відпочивати на західній частині пляжу – вона ширше і має більш пологий захід в море, меншу глибину, діткам буде де поплавати і потішитися.

   Ввечері пляж Унаватуна перетворюється на один єдиний ресторан. Можна поласувати ланкійською кухнею, морепродуктами, зустріти захід сонця.

   Якщо відійти від центрального пляжу Унаватуна – 20 хвилин пішки (2 км), то можна попасти на унікальний пляж Jungle beach. Він дуже красивий, на ньому мало людей і є хороший ресторанчик на самому пляжі.

   На пляжах Негомбо, Маунт Лавинья, Маравіла, Вайккала також не буває великих хвиль і підводної течії, тому дуже зручно відпочивати з дітьми.

Гарячi путiвки