+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Трінкомалі

   Трінкомалі – це північно-східне узбережжя, на якому розташувалося рибацьке містечко, тому на пляжі багато човнів і багато місцевого населення. Пляж Трінкомалі не підходить для комфортного відпочинку. По комфорт і звичні пляжні розваги треба їхати 7-15 км до сусідніх курортів.

   Трінкомалі і взагалі пляжі північно-східного узбережжя називають Ланкійськими Мальдівами. Цей регіон розвивається тільки останні 5 років, тому має достатньо нових і гарних готелів. Білосніжні та безкрайні пляжі в основному з гарним пологим заходом у воду, кокосові пальми, чудовий сервіс, коралові рифи… Завдяки кораловим рифам, а їх тут безліч, на цьому узбережжі не буде великих хвиль, це дає можливість зручно плавати. Узбережжя популярне серед драйверів. Велика кількість водних мешканців і багато потонувши кораблів робить занурення в глибини океану ще цікавішим.

   Але на Трінкомалі (північно-східне узбережжя) радимо приїжджати на відпочинок з кінця квітня по кінець жовтня. В цей період тут гарна погода і зливи вам не будуть заважати. Ланкійські Мальдіви подарують вам незабутні враження. До того ж на відміну від справжніх Мальдів, тут є куди поїхати і чим себе розважити.  Ви можете захоплюватися не тільки надзвичайним підводний світ, а й насолодитися відпочинком у національному парку Міннерія, в якому безліч дивовижних тварин і птахів, більше ніж 200 слонів…

Гарячi путiвки