+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Панадура

   Панадура – це достатньо густонаселений курорт по міркам Шрі Ланки, який розташувався в 30 км від Коломбо на західному узбережжі. Він потопає в численних пальмових лісах і, звісно, найкрасивіші краєвиди ви отримаєте на пляжі.

   Пляж Панадура широкий, з золотистим піском, інфраструктура не дуже розвинена, але є кафе, водні види спорту та розваги пропонуються. Хвилі не бувають вищі метра заввишки, тому серфінгістам-початківцям є де відточувати навички. В буденні дні народу на пляжі Панадура практично не буває, а на вихідних місцеве населення надолужує згаяний час на відпочинок.

   Особливих розваг Панадура ще не створила для туристів. Але головним місцем відвідування став храм Калутара Чайтья. Його збудували у вигляді порожнистої ступи, яка всередині прикрашена яскравими фресками.

   У дворі ви знайдете дерево Будди, яке виросло з насіння священного дерева Бо.

   В 30 хвилинах шляху від Панадури, в Калутарі, ви можете прогулятися парком колоніального особняку – це замок Річмонд. Він подарує вам естетичне задоволення своїм зовнішнім виглядом, алеями з фруктових дерев, а ще відриє таємниці своїх кімнат. Цей замок затишний, красивий та романтичний.

Гарячi путiвки