+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Хіккадува

   Цей регіон створений для активних гостей. Хіккадува знаходиться по сусідству з Бентотою, в 128 км від аеропорту. Це розвинутий молодіжний курорт. Безліч кафе, барів, пляжних дискотек внесуть різноманітність у ваш відпочинок. Вся молодь з різних куточків світу приїздить для відриву на одному з найкращих пляжів Шрі Ланки.

   Цей пляж складається з двох частин. Нарігама – це пляж 4 км довжиною, рай для серферів, на ньому активні не тільки хвилі, а й розваги для молоді – бари, кафе, вечірки, екскурсійні програми.

    І друга частина пляжу – повна протилежність Нарігамі – Хіккадува. Тут ви не почуєте галасів молоді, музики, на вас чекають спів пташок, спокійний океан без хвиль. Хвилі відсутні, тому що цей пляж розташований в лагуні, і вздовж узбережжя знаходиться кораловий риф, який виступає природнім хвилерізом. Тому Хіккадува підійде для спокійного відпочинку навіть з дітьми. Але не слід забувати про небезпечні зворотні течії в океані. І не тільки на цьому пляжі, а й взагалі на всій Шрі Ланці. Найкомфортніше місце для відпочинку і купання біля респектабельного готелю Hikka Tranz. Ще однією перевагою Хіккадиви є черепахи, їх діаметр досягає до 1 метру.

   Пляж Хіккадува широкий, довжиною 1,5 км, але він достатньо багатолюдний.

   Хіккадува в змозі задовольнити різні категорії гостей одночасно, тому що поєднує активний молодіжний відпочинок, задовольнить любителів дайвінгу, серфінгу, дозволить відірватися на пляжних вечірках і дискотеках, а коли потрібно спокійно відпочити, достатньо тільки перейти в лагуну, де царює спокій, океан сприяє для купання і можна на повну насолоджуватись життям.

Гарячi путiвки