+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Водоспади

   Ще одне природне диво країни – це водоспади. На Цейлоні їх більше сотні. Найвідоміші і дивовижні з них:

   Водоспад Равана – він складається з декількох сходин, на кожній сходинці вода має різний відтінок. Найвища сходинка Равана складає біля 9 м. Це неймовірно красиве видовище.

   Бамбараканда – це один з найвищих водоспадів Шрі Ланки. Неймовірно, але факт – його висота – 263 м. Спадає Бамбараканда у соснових лісах Калупахана, це район Бадулла, водоспад можна побачити з шосе А4. Кращий період для відвідування Бамбараканди з березня по травень. Дощів в ці місяці практично не буде і по стежкам можливо пройти впритул до водоспаду.

   Водоспад Лаксапана, висотою 126 метрів. Лаксапана ви знайдете білля Хаттону в Нувара Елії. На честь Лаксапани було названо дві гідроелектростанції на Шрі Ланці.

   Водоспад Сент-Клер ви знайдете в Нувара Елії, на відстані 1,5 км знаходиться Талавакеле. Цей велетень має висоту 80 м та ширину – 50 м. Природа наділила його двома сегментами: малим Сент-Клер та великим, протікає серед чайних плантацій.

   Водоспад Кірінді Елла народився неподалік Ратнапура. Вода спадає з 117 метрів у величезний басейн Диягатвала, який природно створився у підніжжя водоспаду. На це варто подивитися та скупатися у прозорій воді у спекотний день.

   Водоспад Дунхінда заввишки 59 м, створився в 5 км від міста Бадулла. Цей водоспад вважається найкрасивішим на Шрі Ланці. Підніжжя водоспаду завжди оповите димкою, а рослини вкриті росою, тому його назвали «Dun», з сингальської мови перекладається, як «туман».

   Водоспад Бобат невеликий, але має свою історію. Вершина Бобату (на висоті 30 м) має форму серця і говорять, що нагадує листя дерева Бо. Тому цей водоспад Шрі Ланки і назвали Бобат. Тут красиво і затишно, природа створила всі умови для відпочинку та пікніків.

Гарячi путiвки