+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Серфінг

   Широкі безкрайні пляжі Шрі Ланки з золотистим або білим м’яким піском обрамляють кокосові пальми. Вони нахиляються, ніби бажають побачити своє відображення в цій прозорій блакитній воді. Неспішні хвилі розбиваються об берег, створюючи музику прибою і заманюють до занять серфінгом. Є узбережжя, на яких хвилі своїм розміром і красою приваблюють екстрималів з різних країн - серфінг на Шрі Ланці достатньо популярний.

  

   Природні умови надають змогу кататися як новачкам, так і досвідченим серфінгістам. Серфінг на Шрі Ланці доступний по ціні, на узбережжі є школи серфінгу, в тому числі і російськомовні. Найпопулярніші місця для шанувальників серфінгу:

Хіккадува і Велігама – це популярні курорти, є багато шкіл з серфінгу, як для дорослих так і для дітей. На кожному кроці можна взяти дошки для катання – середня вартість 400 рупій на годину.

   Мірісса – цей пляж, а точніше, невелика його частина, яка відокремлена скалою, підійде для професійного серфінгу. Пляж зі скелястим дном і хвилі встають на висоту 2-3 метри.

   Аругам Бей – популярний курорт влітку, погода сприяє для відпочинку і серфінг на Шрі Ланці відмінний. На цьому узбережжі хвилі біля двох метрів, але дуже довгі, виносять вас до самого берегу!

   Популярні школи серфінгу Шрі Ланки пропонують навчання, яке буде коштувати біля 60$ за 1 заняття в групі, індивідуальне – біля 150 $, у вартість уже включено дошку, костюм і все необхідне для занять. Оренда тільки дошки вам обійдеться в 300-700 рупій. В школах, не таких популярних, в яких навчання проводять місцеві мешканці, вартість занять буде коштувати приблизно 15-30$.

Гарячi путiвки