+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Розплідник слонів у Піннавелі

   Він розташований близько 70 км до Коломбо. Слони на Цейлоні мають дуже велике значення, тому їм приділяється багато уваги. В цей розплідник попадають слоненята, які залишилися без батьків, або ті, що постраждали від браконьєрів. Вони тут навчаються важливим навичкам для подальшого життя. Багато з них, коли підростають, відправляються у велику подорож у зоопарки в різних кінцях світу. Дорослі слони допомагають виконувати роботу, з якою не в змозі справитися люди. А інші залишаються і народжують маленьких слоненят. Там чином, вирівнюючи їх невелику кількість на землі.

  

   В розплідник слонів в Піннавелі краще попадати в години, коли тварин купають (з 10:00 кожної дві години – до  16:00) і коли слоників приходять годувати (на початку десятої та другої години дня, о 17:00). В цей час слонів можна побачити з близької відстані, а якщо пощастить, то потрапите на момент годування маленьких слоненят, їх годують з пляшок молоком.

   Розплідник слонів працює з 08:30 до 18:30. Відвідати його зручно на шляху з Коломбо в Канді, він включений в деякі екскурсійні програми по острову. Якщо ви самостійний мандрівник, вам необхідно купити квиток. Вартість дорослого квитка 20$, дитячого – 10$.

Гарячi путiвки