+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Нувара Елія

   Нувара Елія – це маленьке високогірне містечко, розташоване на висоті 1884 метрів над рівнем моря у підніжжя гори Підуруталагала.  Тут дуже комфортний клімат, температура повітря в середньому +15-20 С. Англійці облюбували це містечко ще в 19 столітті. З тих пір його називають Маленькою Англією. Всі будинки витримані в англійському стилі, навіть нові будинки видержані в колоніальному стилі, щоб нічого не порушувало шарм і красу цього чарівного міста. Маленькі вузькі вулички, поля для гольфу, англійська церква, старий поштамп з годинниковою баштою, акуратно підстрижені газони, вишукані сади – все це, як в машині часу, переносить в іншу атмосферу і ніби в іншу країну, де інша культура, клімат.

   В туристичний сезон тут організовують виставки квітів, собак, дискотеки, розважальні програми. Нувара Елія має шикарні поля для гольфу, парк Вікторія – це чудове місце для відпочинку та пікніків. У квітні на іподромі проводять кінські перегони. А недалеко від іподрому є величезне озерце Грегорі.

  

   Нувара Елія знаходиться неподалік від чайних фабрик: Pedro Tea Estate – з Нувара діставатися 3,5 км, Bluefield Tea Gardens - 24 км від Нувара Елії на шляху до Канді. На шляху до Піку Адама між двома водоспадами St Clair`s й Devon Falls, розташована чайна фабрика St Clair`s. Тут можна прогулятися чайними плантаціями і скуштувати смачний чай.

   Нувара Елія гарно забезпечена транспортним сполученням. До Нувари Елії можна дістатися приватними або рейсовими автобусами із Канді – біля 3,5 годин, з Коломбо – 6 годин, Елли – 3 години, Хаттон (Пік Адама) – 2 години.

Можна доїхати потягом – треба дістатися до станції Nanu Oya з Kolombo. З Канді доїдете за 4 години, з Елли – за 3, а з Піку Адама – за 1,5.

Гарячi путiвки