+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Матара

   Матара – це найпівденніше місто на Шрі Ланці, з якого до Коломбо треба подолати 160 км. Матара має бурхливу історію, яка починається з другого століття. Започаткували розвиток регіону сингальські королі, а потім вносили свої корективи португальські, голландські та британські колоніалісти.

   Матара – це крупний адміністративний та торговий центр. Він більш призначений не для пляжного відпочинку, а для шопінгу, ділових зустрічей. Також Матара має гарно розвинену транспортну розв’язку, яка надає змогу комфортно діставатися до гірських регіонів, з Коломбо прокладене гарне платне шосе. Залізнична гілка від Коломбо до Матари пролягає по всьому південно-західному узбережжі. Звідси зручно діставатися до інших курортів: Мірісса, Велігама, Коггала, Діквела

   З екскурсійних об’єктів радимо подивитись форт Матара, збудований голландцями у 16 столітті. З пляжу Матара бич вантовий міст приведе вас на невеличкий острів, на якому збудували храм Парави Дува.

   Храм Матара Боддийа відрізняється цікавою історією. Король Дхармасена написав два рядки віршу і проголосив велику нагороду тому, хто закінчить вірш. Його друг Калідаса дописав потрібні рядки, але його коханка викрала їх та вбила Калідаса. Але, коли вона принесла їх від свого імені королю Дхармасену, правитель впізнав почерк друга і брехня коханки відкрилася. На похороні Калідаса король морально був дуже пригнічений та кинувся похоронне багаття, а за ним кинулися і його 5 дружин. На їх могилах посадили священне дерево Бо.

Гарячi путiвки