+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Канді

   На відстані 120 км від столиці розташоване Канді. Це друге за численністю мешканців місто на острові, в ньому мешкає понад 100 000 людей. Біля півкілометра над рівнем моря, саме на цій висоті стоїть Канді, навкруги містечка мальовничий краєвид, але і в самому Канді є на що подивитися: річка Махевелі Ганга, озеро в самому центрі міста, а на північ від нього розташувався давній ліс – Удаватта Келе.

  

   На озері відвідайте храм Зубу прославленного Будди, його називають Далада Малигава. В 311 році у принцеси Цейлону Хемамалі опинився священний Зуб. Тепер він є символом незалежності. Столичним містом вважали те, в якому перебував Зуб Святого Будди. В ті часи правитель Вимала Дхарма Сурія І побудував палац, який прикрасили слонячею кісткою, сріблом, різьбленням по дереву, розписними стелями. В цьому королівському палаці і розмістили Зуб Будди. Цей палац є найбільш значущим будинком в Канді і місцем пошани для буддистів з різних країн світу.

   Кожен рік в Канді реліквенний Зуб виносять на вулицю в перший день повного місяця в серпні  - відбувається фестиваль Есала Перахера. Це одно з найкрасивіших і яскравіших свят на Сході. У фестивалі задіяно десятки яскраво одягнених слонів, неймовірну кількість  танцюристів, професійних акробатів, а музики вдало підкресюють свято національними мотивами.

Гарячi путiвки