+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Хамбантота

   Південна провінція Хамбантота, з Коломбо вам треба подолати 240 км шляху. Раніше вона була звичайним селищем серед джунглів, в якому мешканці займались сільським господарством і риболовлею.   

   На початку девяностих років Хамбантота розпочала активний розвиток. Завдяки значним державним коштам в місті з’явилися гарні дороги, сучасні будівлі та бізнес-центри, система електропостачання нічим не відрізняється від сучасних сусідів. До того ж важливим фактором у розвитку регіону стало відкриття морського порту, який відповідає міжнародним стандартам. В 2016 році відкрився сафарі-парк нового типу Рідіягама, справжньою прикрасою Хамбантоти є Ботанічний сад Міріджавіла.

  

   Хамбантота знаходиться достатньо близько до відомих природних парків-заповідників, таких як Удавалаве, всім відома Яла, Уссангода та екзотичний Бундала.

   На шляху до Галле подивіться на неймовірне явище – Виючу Діру (в містечку Кудавелла). Морська вода через отвір зі скель, схожий на трубу, виривається потужним струменем і підіймається на висоту більш, ніж 40 метрів.

Гарячi путiвки