+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Мальдіви

  Скільки коштує відпочинок на Мальдівах?

   Готові тури на Мальдіви та ціни можна подивитись внизу сторінки.

   Скільки летіти на Мальдіви зі Львова? Переліт Львів – Мале(Мальдіви) триває 12 год 45 хв. Здійснюється турецькими авіалініями. Пересадка, тривалістю 1год 55 хв., здійснюється у Стамбулі.

   Треба знати, що всі напої, куплені у зоні «дьюті фрі» у Вас конфіскують у аеропорту Мале. На зворотньому шляху їх повернуть. Тому, на відпочинку Вам їх випити не вдасться.

   Алкоголь = дорого. Якщо це важливо для Вас, то одразу купуйте путівку « Все включено», буде дешевше.

   Сезон на Мальдівах кожного дня. Коли б не здійснювався ваш тур, повітря вітатиме Вас температурою 28-30 °С. З квітня по листопад інколи підіймаються хвилі та повітря освіжатиме частий короткотривалий дощ. Ціни на путівки нижчі. З листопада по квітень – сухий сезон. Він вважається  «високим». Ціни на путівки в цей період найвищі. Слід зауважити, що у грудні опадів більше, ніж в інші місяці та ще й вітряно. Листопад та жовтень приносять багато планктону до берегів, тому тур на Мальдіви в цей час не підходить для дайверів за рахунок зменшення видимісті. Однак, путівки популярні серед романтиків, яки люблять споглядати за світловим планктоном ввечері. Планктон також приваблює до берегів багато скатів і всі охочі спостерігають їх бенкетування щовечора.

   Оскільки тур на Мальдіви, це в першу чергу,  відпочинок на океані, у пріоритеті - водні види спорту: снорклинг, каякінг, падлбордінг, серфінг. Серед пар, які з’їздили в тур, по опитуванням лідирують прогулянки на каное та дайвінг. Дайвінг – це саме те, що приваблює туристів зі всього світу на відпочинок на Мальдівах. Мальовничі рифи, останки затонулих кораблів, підводні печери, …  Ви не готові зіткнутися з великою морською живністю? Тоді для занурення обирайте затишну лагуну, і навпаки, занурюйтесь у відкритих водах, якщо хочете «познайомитися ближче» з гигантскькими скатами, акулами і навіть, китами.

   Один з відгуків про дайвінг тур на Мальдіви: «Сірі рифові акули тут вгодовані, хоча за розмірами невеликі - близько 2,5 - 3 метрів. Вони немов торпеди - нескінченно снують в різні боки в пошуках їжі, або просто граються таким чином. Звичайно, світ місцевої фауни не обмежений одними акулами. Під водою ми бачили і іншу рибу різних розмірів. Наприклад, слід згадати про риб-луціанів - вони тут на кшталт  визначної пам'ятки. Що здивувало, так це те, що черепахи зовсім не бояться людей! Під час одного з нічних занурень нам вдалося зустріти ціле стадо величезних скатів! Які вони величезні і вгодовані, схожі на інопланетні тарілки з великими круглими очима! Неймовірно цікаві і грайливі і зовсім нас не боялися.»

   Програму дайвінгу можна спростити до купання з маскою та ластами. День прокату обійдеться у 15 дол.  Дуже цікава програма з аквалангом для маленьких дітей з 8 до 10 років в лагуні і на Хаус-рифі.

  При купівлі путівки на Мальдіви, пам’ятайте, що відомі на весь світ будиночки на воді, вважаються окремою п'ятизіркового зоною і проживання в цій зоні можливе тільки з 8 років. Якщо з вами дитина, купуйте тур в готелі з дитячим клубом. При вірному виборі, дитину треба буде лише покормити в потрібний час. Звертайтеся за допомогою в виборі готелю до наших менеджерів. Ціна на путівки в цю країну досить висока і варто ретельно підготуватись, щоб не зіпсувати собі відпочинок.

   Все, що знайдете під час відпочинку на островах - черепашки, камінчики, рослини не беріть з собою. Як мінімум доведеться заплатити великий штраф, а бували випадки можуть і посадити до в'язниці.

   Актуальні ціни на путівки і тури: