+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Ларнака, Кіпр

   Кіпр, Ларнака – це відпочинок на відмінних пляжах з кришталево чистою водою неймовірних відтінків. Цей регіон підійде для спокійної відпустки без зайвої метушні.  

   Ларнака готелі готова надати за доступними цінами. Готелі категорії 4* або 5* зустрічаються тут рідко, але багато апартаментів з кухнею, що зручно, коли ви відпочиваєте з дітьми.

   Пляжі всі муніципальні, дуже охайні, вхід вільний, але потрібно здійснити оплату за лежаки та парасольку по 2-3 євро. На пляжах Ларнаки ви побачите пісок з сіруватим відтінком, але він дуже приємний на дотик. На сторожі вашої безпеки зажди працюють рятувальники.

   Найпопулярніший пляж – Фінікудес, поруч з ним є чудова набережна з пальмовою алеєю і безліччю приємних та затишних кафе.

   

   Обов'язково зазирніть в Ботанічний сад Ларнаки, в ньому є цікавий живий лабіринт. Парк верблюдів та парк з атракціонами Lucky  Star розважать вас і подарують веселий настрій та трохи адреналіну.

   Ларнака буде цікава шанувальникам дайвінгу, найцікавішою розвагою для них буде занурювання до потонулого корабля «Зинобія».

   У Ларнаці розташований аеропорт, тому трансфер буде дуже зручним.

   Конкретні варіанти готельної бази та вартості відпочинку дізнавайтеся у наших менеджерів туристичної агенції «I`m on tour» або скористайтеся системою пошуку туру – так ви самостійно побачите всі варіанти відпочинку в Ларнаці від всіх туристичних операторів України за найнижчими цінами.

Гарячi путiвки