+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Айа-Напа, Кіпр

   Айя-Напа – найпопулярніша курортна зона Кіпру, розташована біля 40 км від аеропорту «Ларнака». Ви мрієте про відпочинок на Ібіці, але не вистачає грошей? Айя-Напа вже давно стала двійником Ібіци, тому приїжджайте і насолоджуйтесь життям. Айа-Напа – це безліч нічних клубів, пляжних дискотек, ресторанів, клубів, які вже чекають вас.

   Готелі в Айя-Напі відповідають європейському сервісу, а головне - їх асортимент дає вам змогу обрати саме такий, який повністю буде відповідати вашим потребам і забаганкам.

   Пляжі Айя-Напи вважаються найкращими на острові. Доказами цього є відмінний сервіс, біленький дрібний пісочок, та плавний вхід в воду.

   Окрім клубів, відвідайте монастир Айя-Напа, який розповість свою цікаву історію існування, він гарно схоронився з давніх часів. Прогуляйтеся до мису Греко – ви отримаєте приємні враження від неймовірного краду і побачите монастир 16 століття з затишним подвір’ям та музей, в якому представлена доісторична зброя.

   А якщо вам потрібна допомога, звертайтесь до наших менеджерів в туристичну агенцію «I`m on tour», ми з радістю допоможемо створити відпочинок вашої мрії в Айа-Напі.

Гарячi путiвки