+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Курорти і регіони Кіпру

   Курорти Кіпру на протязі всього року раді зустрічі з гостями. Туристи з різних країн світу відвідують регіони Кіпру. Цей острів прозвали раєм на землі: він здивує вас красотами природи, різноманітністю пляжів, а смачна їжа – це окрема історія. Більшість туристів вважають, що Курорти Кіпру дарують справжнє гастрономічне задоволення. Але, щоб ви не набирали зайвої ваги та залишалися щасливими, кіпрські курорти пропонують безліч розваг, особливо веселими та молодіжними вважаються курорти Ай-Анапа та Лімассол. Вони мають величезну готельну базу, гарно розвинену інфраструктуру, розважальні заклади для дорослих та дітей.

   Для мандрівників, які бажають більше спокою, пропонуємо розглянути курорти Протарас и Пафос. Вони мають хороші пляжі та чимало історичних пам’яток. Курорт Ларнака поєднав в собі всі найважливіші аспекти для відпочинку будь-якого гостя. Він підійде для молоді, тому що для них завжди відкриті двері розважальних закладів, нічних клубів та пабів, неподалік знаходяться цікаві курортні міста Кіпру та історичні місця. І пляжі вас не розчарують: узбережжя зручне для дітей, а активні туристи отримають справжній драйв від водних розваг.

   Курорти Кіпру пропонують якісний європейський сервіс за помірними цінами в порівнянні з іншими країнами Європи. Але регіони Кіпру відрізняються своєю гостинністю, аутентичністю, гарними традиціями та навіть домашньою атмосферу. Навкруги відчувається атмосфера спокою, радості, затишку та гармонії. Цей настрій підсилюють постійні ярмарки та фестивалі, які підіймають настрій та ближче знайомлять нас с культурою цієї чудової країни.