+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Лефкара

   Популярне серед туристів селище Лефкара розташувалося приблизно в 50 км від Ларнаки на одній з білих скель Троодосу. Обов’язково замовляйте екскурсії на Кіпрі з Ларнаки та відправляйтеся у чудову подорож. В цьому регіоні Лефкара є найкрасивішим селищем, вузькі вулички серед білосніжних двоповерхових будинків, повсюди бруківка з білого каменю, багато зелені – все це сприяє чарівному враженню. Своє існування містечко почало ще в 12 столітті.

   Але природна краса – це не єдиний козир містечка, з давніх часів Лефкара прославилась талановитими майстрами, які створювали шедеври з мережева та срібла. Майстрині займаються плетінням тонкого мережева, яким прикрашають одяг, текстиль. А чоловіки створюють шедеври із срібла. Із срібного мережива виробляють прикраси, посуд та багато іншого. Ці вміння передаються в спадщину з покоління в покоління. Навіть Леонардо Давінчі був тут і купував мереживо для прикрашання собору Дуомо ді Мілано. А пізніше, в ХІХ столітті мереживо та срібні вироби полонили Європу та стали популярними серед модниць.

   Екскурсії на Кіпрі з Ларнаки надають не тільки естетичні враження, а й можливість відвідати святі місця, познайомитися зі стародавньою архітектурою. Лефкара має біля 18 великих та не дуже християнських церков. У церкві святого Ставроса схороняється частка Святого Животворящого Хреста. В церкві архангела Михайла можна побачити стародавні фрески, датовані 12-15 століттями.

Гарячi путiвки