+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Аматус

   Щоб внести різноманітність у своє дозвілля, ви можете розглянути екскурсії на Кіпрі з Лімасолу. Радимо відвідати Аматус, який почав своє існування 3000 років тому. Колись він був величним, дуже розвиненим економічно та культурно. Аматус являв собою один з управлінських центрів Римської адміністрації. Місто гарно охоронялося та мало великий торгівельний порт. Згодом, після землетрусу значна територія порту потонула назавжди, а місто розграбували та знищили.

   Екскурсії на Кіпрі з Лімасолу перенесуть вас в Аматус, цікавий своїми легендами та стародавніми міфами. Його покровителькою була Афродита, на її честь збудували храм, залишки якого можна знайти і в теперішній час. Засновником міста був Геракл – син Зевсу. Але існує інша легенда, в якій Аріанда врятувала свого коханого Тесея від смерті в лабіринті. Вона дала рятувальний клубок з нитками Тесею, коли він відправся на битву з Мінотавром. Мінотавра було вбито, Тесей вибрався з лабіринту. Але кінець цієї любовної історії невтішний. Аріанда помирає при пологах. На Аматусі є гробниця Аріанди, її завжди вважали священною.

   Проводячи розкопки, археологи знаходили дуже цінні речі, цікаві вироби з дорогоцінним камінням, живописні саркофаги, багато цінних речей сьогодні знаходиться в видатних музеях світу. Екскурсії на Кіпрі з Лімасолу проводяться організовано: надається транспорт, екскурсовод.

   Самостійно Аматус можна знайти при виїзді з м. Лімасол на схід. З міста ходить автобус №30. Треба проїхати готель «Аматус», а на наступній зупинці зійти.

   Вхід на територію історичної пам’ятки коштує 2,5 євро.

     

Гарячi путiвки