+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Акамас

   Півострів Акамас розташувався неподалік від міста Pathos – в годині шляху. Екскурсії на Кіпрі з Пафосу на Акамас краще брати на цілий день. Частіше туристи обирають екскурсію на джипах або квадроциклах, тому що доріг на півострові майже не має. До того ж тут є декілька цікавих маршрутів і пішки їх подолати буде важко.

   На протязі багатьох тисячоліть на острові не має поселень і на землях не ведуться господарські роботи. Акамас – це національний парк, знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Тут ви зможете насолоджуватися красотами природи та морем. В спекотні дні рекомендуємо віддати перевагу подорожі вздовж узбережжя. Безліч красивих бухт з прозорим чистим морем стануть для вас справжньою насолодою. А безлюдні пляжі сприяють повному з’єднанню з природною красою. Не забудьте відвідати купальню Афродити, поруч з купальнею є затишний ресторан, в якому скористайтеся нагодою та смачно пообідайте.

   А в більш прохолодні дні, а краще весною чи восени прогулятися тропами Афродити, Адоніса, які відкриють вам неймовірні краєвиди всього Кіпру, навкруги є апельсинові сади, а в період цвітіння мигдалю ваша мандрівка набуде ще більш яскравих кольорів та спогадів.

   Екскурсії на Кіпрі з Пафосу приведуть на захід парку, де розташувався каньйон Авакас, за ним – шикарний пляж Лара. Черепахи на цьому пляжі відкладають яйця.

   Екскурсії на Кіпрі з Пафосу на Акамас не залишать вас байдужими, ця краса назавжди залишиться у ваших спогадах.

Гарячi путiвки