+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Кіпр. Екскурсії

   Острів Афродити (Кіпр) прославився не тільки завдяки великій кількості сонячних днів на протязі року, гарним пляжам та затишним комфортним готелям, він має величезну історичну спадщину. Тому екскурсії на Кіпрі дозволять вам пізнати цю загадкову країну більш ретельніше.

   Що подивитись на Кіпрі?

   Кіпр туристичний відкриє вам свої таємниці та познайомить з традиціями кіпріотів. Цікаві визначні місця Кіпру зосереджені по всій країні, а враховуючи її маленьку площу, ви зможете за короткий час подивитися найвідоміші пам’ятки Кіпру. Ви побачите визначні місця, які схоронилися ще з часів кам’яного віку та греко-римської імперії. На вас чекають стародавні храми греків, монастирі візантійської епохи, собори в готичному стилі, венеціанські фортеці.

   Особливу увагу приділіть екскурсії на Кіпрі в Нікосію. У старому кварталі міста розташовані історичні цікаві місця: Венеціанська стіна, Кафедральний Собор Св. Іоанна, Палац архієпископа…

   Екскурсії на Кіпрі на півострів Акамас познайомлять вас з руїнами стародавніх містечок Моріон і Авагос, особливе враження подарують затока Лара-Біч, в якій живуть черепахи, стежка Афродіти та мальовнича бухта Лачі. Цікаві визначні місця Кіпру на цьому не закінчуються. Аматус – це одне з найдавніших міст Кіпру, яке має свою історію та таємниці і ви обв’язково їх дізнаєтеся.

   Гори Троодос – це національний природний заповідник, який подарує любителям природної краси велике задоволення, до того ж взимку він перетворюється на гірсько-лижний курорт.