+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Кіпр

   Відпочинок на Кіпрі зі Львова останнім часом став дуже популярними. Зручний переліт на Кіпр «Львів - Ларнака» на протязі всього року, м'який клімат, доступні ціни, криштально-прозоре море та практично білий пісок на пляжі, смачна їжа, європейський сервіс, цікава екскурсійна програма, насичені нічні розваги – в цій країні є все необхідне, щоб відпочинок на Кіпрі зі Львова подарували вам  позитивні та приємні враження.

   Кіпр розташувався на сході Середземного моря, за географічними ознаками – це Азія , а за культурою і розвитком повністю відповідає європейському рівню. Північ Кіпру належить до Турецької Республіки, це зовсім інша культура, звичаї, традиції та культура. Тури на Кіпр зі Львова надають можливість побувати на одному острові, але у двох країнах одночасно.

   А ви знали,  путівки на Кіпрі зі Львова – це мандрівка на батьківщину Афродити - богині любові та краси? Здається, що Афродита благословила цю країну і обдарувала її природною красою, цілющими властивостями – зараз відпочинок на Кіпрі прославився своїми бальнеологічними курортами, чистотою довкілля, низьким рівнем злочинності.

      

   Тури на Кіпр зі Львова краще купувати в найпопулярніший сезон пляжного відпочинку – це вересень та жовтень і пам'ятайте, що взимку Олімпос запрошує вас покататися на лижах. Тому відпочинок на Кіпр зі Львова буває не тільки пляжним, а ще й гірськолижним.

   Тур на Кіпр зі Львова перенесе вас на шикарні пляжі, їх на острові біля 90, більше половини з них заваювали Блакитний прапор за чистоту, гарні природні умови, якість води. Ці пляжі ідеально  підходять для родинного відпочинку з дітьми: м'який золотистий, світлий пісок, іноді з домішками гальки, є суто галькові узбережжя. На пляжі море спокійне, зручний захід, глибина починається трохи подалі від берега, дитяча інфраструктура – все сприяє ідеальним умовам для родинного відпочинку. Відпочинок на Кіпр зі Львова – це ідеальна відпустка як для дорослих, так і для дітей.

 

 

     Підтвердження цього - велика база готелів на будь-який смак. Готелі Кіпру майже всі розташовані на узбережжі чи поруч - в 100-200 м. Кращі готелі Кіпру пропонують європейський рівень обслуговування, в ресторанах скуштуйте смачні страви з якісних продуктів та підніміть настрій розважальними заходами.

   Готелі Кіпру мають ціни помірні, харчуватися пропонується в більшості випадків на основі сніданків, сніданків та вечерь. Деякі готелі Кіпру вже заснували обслуговування за стандартом «All inclusive». Але біля готельних комплексів завжди є багато кафе, ресторанів, таверн. В таких закладах кожного дня замовляйте щось дуже смачне та за вашим смаком і бажанням.

   Ціни на їжу: за 10 – 20 € з людини замовляйте поживний і смачний набір страв.

   Тури на Кіпр зі Львова безпечні. На цьому острові низький рівень злочинності, місцеві мешканці привітні, виховані та спокійні, в своїй більшості християни.

   Час

   Час на Кіпрі не відрізняється від київського. Тому відпочинок на Кіпрі зі Львова обійдеться без зміни часових поясів і ніяк не вплине на ваш стан здоров'я.

   Гроші

   Офіціальною валютою на Кіпрі є євро. Ви зможете розплатитися також американськими доларами, але в найбільшому пріоритеті  євро.

  Мова

   Кіпрський діалект грецької мови є офіційною мовою в країні. Дуже розповсюдженими мовами є турецька та англійська. На англійській мові розмовляє 90% населення. Багато кіпріотів гарно володіють французькою, німецькою та російською мовами. Відпочинок на Кіпрі зі Львова не постраждає від мовного бар'єру.

   Кіпріоти звикли до свят, вони вважаються веселою та енергійною нацією! Іноді здається, що життя цих людей – це суцільне свято. Є багато державних свят, але на Кіпрі поважають і пильнують історичні та національні традиції, тому не дивуйтеся, що в кожному регіоні відбуваються і свої місцеві національні свята! Тому путівки на Кіпр зі Львова подарують вам гарний настрій і багато позитивних емоцій!

 

 

    Не буває гарного свята без вина. За легендою в Лімассолі виноробство – це священна справа. Адже Аполлон створив і подарував людству виноградний прес, а Афродита посадила виноградну лозу. Тури на Кіпр зі Львова мають і гастрономічний відтінок – скуштуйте найкраще вино Кіпру «Коммандарія». Але цікавий факт – кіпріоти практично не п'ють, в країні практично відсутній алкоголізм.

   Кіпр належить до розвинутих європейських держав. Рівень доходів громадян у суму від 8 500 євро в рік дозволяє жити достатньо комфортно. Комунальні платежі, податки, вартість на нерухомість в порівнянні з іншими країнами лояльні.  

   На Кіпрі відсутня злочинність, тому ваш відпочинок на Кіпрі зі Львова буде цілком безпечним.

    Клімат країни дозволяє збирати врожай овочів, зелені та фруктів багато разів на рік. Це є головною перевагою утворення низьких цін на продукти. Путівки на Кіпр зі Львова стануть справжнім подарунком для гурманів. В кафе та ресторанах ви отримаєте незабутнє задоволення від національних страв.

   Фільми в кінотеатрах транслюють на оригінальній мові з грецькими субтитрами.

   Тури на Кіпр зі Львова – це справжній відпочинок на шикарних пляжах, їх в країні більше 45.

   На Кіпрі існує тільки одне промислове підприємство – цементний завод.

   Банківські та державні підприємства працюють до 13:30. У неділю та середу більшість великих магазинів закриті.

  

   Путівки на Кіпр зі Львова пропонують вам ще одни бонус – ви зможете відвідати найбільший аквапарк на європейському просторі – Wаterword.