+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Греція

   Де краще відпочити в Греції ?

  

    Ціни на відпочинок та актуальні тури 2020 року можна подивитись внизу сторінки.

   Відпочинок в Греції – це оливки та безліч салатів з оливковою олією, запашний гарячий хліб, вино та фета. Оливкові плантації, гори та неймовірно красиве море. Колоритні селища та безліч кераміки.

   Де відпочити в Греції залежить від ваших вподобань. Безліч островів до наших послуг, але тут мова піде про Кріт та Халкідіки, тому що саме туди існує переліт зі Львова. Переліт зі Львова на Халкідіки триває 2 години. Переліт зі Львова до Кріту триває 2 години, 30 хвилин. Існують також і автобусні тури зі Львова.

   Обираючи тур між двома напрямками, слід опиратися на вібір готелю та екскурсії, які хотілося б відвідати. Кухня, море та гостинність будуть однакові. На Халкідіки частіше зустрінете зелень, підступаючу до води, ніж на Криті. Також, буде більш розвинена інфраструктура міста.

   Трохи розповім про свій відпочинок в Греції. То був тур на Кріт в готель з концепцією «тільки для дорослих». Коли свої діти вдома, така концепція допомагає по-справжньому перезавантажитись. У ресторані – спокійно, біля басейну – спокійно, на морі – спокійно. Ні хвилювань, ні шуму, ні відчуття провини… В таких готелях і анімація трохи інша. Гарна жива музика вечорами… Мабуть достатньо про готель.

   Рекомендують дивитись Кріт на автомобілі. Невеликий острів, низькі ціни на прокат, дороги хороші. Беріть с собою в тур водійське посвідчення. Наш готель розташувався так, що ми відвідали Ханью, Ретимно за допомогою рейсового автобуса.

Ханья, Кріт
 

 

    Екскурсія на Елафонісі розвинула моє уявлення про Кріт. Трохи страшна високогірна дорога, гарні пейзажі, декілька екскурсійних об’єктів. Обід у мальовничому селищі. Рекомендую.

Екскурсия на Елафонісі
Екскурсия на Елафонісі
 

  

Пляж Елафонісі
​​​​​

   Сподобався також відпочинок на відкритому трамвайчику. За одну-дві години часу подивитесь грецьке селище, керамічні майстерні, пейзажі та подихаєте повітрям. 

 

   Актуальні ціни на відпочинок в Греції зі Львова 2020 року: