+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Об'єднані Арабські Емірати

    Відпочинок в ОАЕ це просто сон, де серед пустелі підносяться до небес хмарочоси зі скла та бетону, де у новому технологічному світі зберігають традиції предків. Я б назвала це місто музеєм розкоші. Вбрання готелів, мечетей, навіть вулиць, автопарк… вражає все. Все отримає оцінку «відмінно» - и готелі, і море, і розваги, і шопінг.

   Відпочинок в  Еміратах подарує знайомство з найбільшим в світі акваріумом, гірськолижним комплексом в пустелі, дивовижної краси мечетями.


   Арабські Емірати - місце, яке всього якихось 40 років тому було лише пустелею, а сьогодні - взірець східної розкоші на сучасний мотив. Емірати - еталон достатку і високого рівня життя.

   Путівки в  Емірати  зі Львова дають можливість зупинитися в кращих готелях найвідоміших мереж світу. Проживання в шикарних готелях дозволить насолодитися сервісом високого рівня і зануритися в світ якості і блаженства.

    Путівки в ОАЕ зі Львова зможуть задовольнити будь-який ваш запит і побажання. Сімейних пар і дітей чекають чудові пляжі і дитячі атракціони, від яких захоплює дух: всесвітньо відомі аквапарки, центри розваг, дельфінарії, парк Ferrari ... Відпочинок в Арабських Еміратах зацікавить і любителів екстриму: вас чекають стрибки з парашута, політ на вертольоті, нічне полювання на крабів, самі екстремальні гірки і атракціони в аквапарках і розважальних центрах. Тих, хто мріяв дотягнутися до небес, чекає Burj Khalifa.  На 124 поверсі, на висоті 650м, звідти відкривається приголомшливий вид на Дубай, архіпелаг Світ, Пальмові острови і навіть сусідні Емірати. Любителів бурхливого нічного життя порадує різноманітність вечірніх програм і шоу в кращих нічних клубах і ресторанах.

   Путівки в ОАЕ зі Львова передбачають переліт на регулярних авіарейсах з пересадкою в Києві. Це варіант перельоту на МАУ. Час польоту 8ч 25 хв, - до 9 годин 15 хвилин на зворотному рейсі. Час стикування в Києві 1 год 25 хв - 1 година 50 хв. Може також бути путівка в Арабські Емірати з Київа.