+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Святі-Стефан,Чорногорія

   Святі-Стефан - це курорт, яким називають і острів Святі-Стефан і село на узбережжі, що примикає до нього. Згадки про Святі-Стефан вперше з'являються ще в 15 столітті. З тих пір, матінкою природою був намитий перешийок до острова, що складається з дрібного гравію. Сам же острів, що був колись рибальським селищем, перетворився в фешенебельний курорт. Курорт належить готельній мережі Aman.

    На Святи-Стефан знаходиться найдорожча в Чорногорії вілла 21, вартість проживання в якій визначається завжди аукціоном. Вулиці розташовані на різних рівнях, подібно рядах в амфітеатрі, тому море побачити можна з різних кутів та номерів. Велика частина будівель зберігає первісний вигляд, але всередині має розкішне сучасне оздоблення.

 

   Говорити про «палаючі тури» на острів не доводиться. Тут немає низьких цін і не буває «горящіх» пропозицій. Номери завжди зайняті і бронюються заздалегідь. Пляж, як і сам острів можуть відвідувати тільки постояльці готелю. Хоча деякі частини пляжу бувають доступні «неризидентам» по ​​50 євро з людини. Завдяки особливому мінеральному складу місцевого піску, пляжі Святи-Стефана мають рожевий відтінок. У променях західного сонця берегова лінія просто забарвлюється в золотисто - рожевий колір. Видовище настільки неповторне, що побувавщі тут, хочуть знову і знову повернутися.

   Прилегла до острова, територія селища, теж розселяє туристів. Звідси можна помилуватися на сам острів. Ціни в селищі вище середніх в Чорногорії, але значно нижчі.

Гарячi путiвки