+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Милочер,Чорногорія

   Милочер - невелике селище, прикрите горами і буйною зеленню, завдяки чому має м'який клімат і майже не відвідується вітрами. Милочер знаходиться всього в шести кілометрах від Будви. Сусідом є Святий Стефан. Аеропорт Тіват в 27 кілометрах.

   Милочер колись був літньою резиденцією королівської династії Карагеоргієвичів і донині тут існує парк колишньої літньої резиденції. Місто і приваблює туристів саме парком, який є по суті ботанічним садом. Тут ростуть реліктові дерева і магнолії, кактуси і ліванський кедр. Рослини, що виростають тут, колись були привезені з різних континентів Землі: Америки, Азії, Африки.

 

   Сьогодні, парк Мілочера - це французький парк, з розкішним ландшафтним дизайном, його площа складає 18га. Тут и знаходиться відомій королівський пляж, відвідати його можна за 75 євро…

   Милочер не обділений ні природою, ні архітектурними та історичними місцями. Над селищем височить монастир «Прасквіца» (персик). Монастир 17 століття, отримавший свою назву завдяки існуванню на своїй території джерела, з якого б'є вода з ароматом персика.  

Гарячi путiвки