+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Котор, Чорногорія

   Котор, місто «самих південних фьордів» і хоча це зовсім не відповідає дійсності, така слава закріпилася за ним дуже давно. Вся справа в тому, що форма и зміст берегової лінії міста дуже нагадує фьорди. Насправді ж, є кілька з'єднаних між собою, приголомшливої ​​краси бухт. Вчені вважають, що це колишній річковий каньйон. Гори в Которі дуже близько підбираються до моря, що створює надзвичайно красиві пейзажі і певний мікроклімат.

   Котор не надто багатий на облаштовані пляжі. Швидше, це місто, яке варто подивитися і, звичайно, відразу в нього закохатися. Яхтовий причал, музей мореплавання, факультет мореплавання. Такого скупчення інформації про мореплавання навряд чи десь ще можна відшукати.

   У Которі велика частина старого міста і будівель охороняються ЮНЕСКО. Рух транспорту тут заборонено. У Которі найдовша кріпосна стіна зі збережених на узбережжі Адріатики. Безліч унікальних церков, сім палаців, годинникова башта ... Котор зазиває до себе надовго ...

   Котор пропонує скуштувати рибні та м'ясні страви своїм відвідувачам в атмосфері середньовіччя. Ресторани розташовуються в старовинних будівлях старого міста, що надає їм неймовірний шарм.

   У Которі ви можете відвідати казино, нічні клуби і нудьгувати тут точно не доведеться. Для любителів більш помірного відпочинку тут більш ніж достатньо природних красот і пам'ятників архітектури прям під відкритим небом.

 

Гарячi путiвки