+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Будва, Чорногорія

   Будва – місто та регіон, найдорожчий для відпочинку і проживання в Чорнорії, тому що містить в собі велику частину висококласних готелів, пляжів і ресторанів вищого класу.

   Будва - столиця нічного життя Чорногорії. Тут, звичайно ж, Вам не доведеться нудьгувати зовсім. Великі нічні клуби - це «Топ-Хілл» і «Трокадеро». А є величезна кількість дрібних і під відкритим небом. Всі вони в околицях старого міста і вздовж набережної. Статус столиці нічного життя Будва отримала ще у вісімдесяті та з тих пір весь час його підтримувала і розвивала. Біля клубу «Топ-Хілл» знаходиться новий (2016) аквапарк. Дістатися сюди з центру можна на таксі або автобусі за п'ять хвилин. У Будві проходять численні музичні і театральні фестивалі, міжнародні спортивні турніри.

 

   В околицях Будви можна знайти досить історичних пам'яток. В першу чергу, Святий Стефан, безліч православних монастирів. Острів Святого Миколи аходітся прямо в Будві, його можна побачити з берега. У самій Будві є що подивитися в старому місті. Його відновлено по прототипу, так як був сильно пошкоджений при землетрусу 1979 року і його відновлення тривало 8 років. Старе місто обіймає потужна кріпосна стіна, яка підноситься на півострові, помітно заглибленому у море. Тому, старе місто має дуже мальовничий вид і види. Всередині є цитадель (в ній зараз розташований музей) і поруч знаходяться три старовинні церкви. Музеї в Будві: археологічний і етнографічний.

   Аеропорт Тіват знаходиться в 30 км від Будви, аеропорт Підгориця - в 70 км. Налагоджено автобусне сполучення.

   Будва має п'ять пляжів з відзнакою . У сезон пляжі переобтяжені. Відпочинок на них супроводжується досить гучною музикою.

Гарячi путiвки