+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Бечичі, Чорногорія

   Бечичі - селище, що примикає до Будви. Відстань між ними - близько чотирьох кілометрів. Між селищем і центром Будви курсує невеликий «поїзд», так виглядають екскурсійні паровозики в великих містах. За допомогою такого нехитрого способу пересування можна дістатися до готелю, так як зупиняється він саме у готелів для зручності туристів. Бечичі часто використовують для відпочинку і проживання ті, кому не подобається велика кількість нічних розваг і натовпу людей. Тобто, необхідні розваги та цікавинки знаходять в Будві, а купаються і живуть в Бечичі.

   Бечичі знаменитий своїм пляжем, якому в Парижі був присуджений гран-прі «найкрасивішого пляжу в Європі». Його довжина близько двох кілометрів.

   У Бечичі багато сучасних готельних комплексів, майже все узбережжя зайнято готелями, тому приватні будинки і багатоквартирні будинки перебувають мінімум в 500 м від моря. Хоча, це всього лише пару хвилин ходьби. Селище затишне і буквально потопає у зелені.

 

   Тут багато відомих готелів. Наприклад, готель Сплендід встиг побачити иі музикантів з «Ролінг стоунз» і популярну (ще пару) сімью Питта и Джолі , тут зупинялась і Мадонна.

   Бечичі має дуже розвинену іфраструктуру. У кафе і ресторанах проводяться фольклорні вечори, дуже яскраві та пам'ятні. А місцева кухня ще і дуже багата морепродуктами ...

Гарячi путiвки