+3 (806) 8760-03-10
+3 (807) 3178-07-02

Чорногорія

 

 

 

    Чорногорія – це, насамперед, відпочинок. Відпочинок для ваших очей та душі. Це країна, в якій інколи вдається у один і той же день покататися  на лижах і позасмагати на морі. Первозданна природа , найчистіша вода Адріатичного моря, прозорість води  містами більша за 36 метрів! До складу країни входять  14 морських островів. Гори, річки, озера. Старовинні будівлі та безліч екскурсій. З цієї країни лише за пару годин ви зможете дістатися до Сербії, Македонії, Албанії, Хорватії, Боснії та Герцеговини! І ще на паромі в Італію. Тому, Чорногорія – це дивовижний відпочинок! Тур до Чорногорії слід планувати на місяць часу,J а то і більше.

   Відпочинок у Чорногорії зрозумілий для українців: зрозумілий і мовою і ментальністю місцевих жителів. Мова сербська та чорногорська, але багато місцевих розмовляють також українською та російською мовами. А тих, хто не розмовляє, зрозуміти буде не важко. Населення країни складає 3.5-4 млн. мешканців.  Валюта євро. Ця сторінка була створена  саме для того, щоб кожен міг дізнатися скільки саме тих євро треба мати, щоб гарно відпочити у Чорногорії.

  

    Тому, рахуємо, якою буде ціна відпочинку у Чорногорії:

  1. Ціна туру в Чорногорію ( вибрати на цій сторінці або у «Пошуку тура»)
  2. Ціна транспорту у Чорногорії
   У сезон автобусне сполучення між  містами налагоджене добре. Автобуси відправляються кожні 20 хвилин. Ціна проїзду у автобусах в Чорногорії в одному напрямку 2-6 €. Країна невелика, тому не завжди треба купувати екскурсію, щоб подивитись на інші міста.
   У межах країни проїзд залізничним транспортом буде коштувати приблизно так саме.
  1. Ціни на продукти та харчування у Чорногорії

   Звичний для Туреччини або Єгипту “all inclusiv» у ціну путівки до Чорногорії  не включено, тому, частіш за все, туристи готують самостійно або відвідують кафе. Ціни тут не надто високі, але і низькими їх не назвеш.

   Як і на будь-якому іншому курорті, в Чорногорії , ціни будуть вищіми на набережній і нищіми далі від неї. У цілому, ціни на харчування помірні.      

   Пообідати можна за 5-10 € . Так, маленька піца буде коштувати от 3 €, велика от 5 €. Грецький салат 5, салат «Цезар» - 6 €. Сендвіч 3-5 €. Паста 5-6 €. Гарний сніданок обійдеця у 5 €. Якщо ви впевнені, що зможете снідати у тому ж самому місці, то спробуйте домовитись з власником про знижку. Скоріш за все, вам запропонують кожний четвертий чи п'ятий  сніданок безкоштовно. Детально ціни на продукти у крамницях і ресторанах у статті

 

 

 

   Тур до Чорногорії дуже сподобається тим, хто цінить природу, тихий  уклад життя, не терпить «дрес кодів» і нікуди не поспішає.

   Особливістю відпочинку у Чорногорії  є той факт, що туристи зазвичай мешкають не в готелях, а в апартаментах чи віллах.  У помешканні розташовані ліжка, холодильник, телевізор, іноді є мікрохвильова піч чи плита. Тому, тури в Чорногорію скоріш сподобаються не дуже вибагливим до умов проживання туристам. Хоча Чорногорія пропонує тури і преміум класу. Насамперед, біля Святого Стефана.

    Вілли та апартаменті не мають приватних пляжів. У Чорногорії уся берегова лінія належить державі, держава здає в оренду підприємцям пляж на конкретних умовах. Підприємець забов’язаний цілий рік прибирати пляж, вирівнювати каміння, створювати всі умови для гарного відпочинку, навіть узимку. Вхід на пляж обов’язково повинен бути безкоштовним. А парасолі та шезлонги повинні займати не більше половини пляжу, щоб була можливість безкоштовного розташування. Ціна комплекту парасоля та шезлонг на пляжах Чорногорії :1,5-5 € за людину у маленьких містах та 10 € у великих. І ніхто вам не заборонить відпочивати на пляжі на своєму рушнику.

   Чорногорія доброзичлива та маленька країна. Більшість населення православні. Відносяться до віросповідання свого с трепетом. Від цього відпочинок здається ще більш домашнім і безпечним.

    Сезон триває з травня по жовтень та годує мешканців цілий рік, тому

цінність сезону в цій країні дуже висока. І тури до Чорногорії  слід купувати як можна раніше, навіть взимку. Тоді у вас  буде  можливість заощадити кошти на ранньому бронюванні та вибрати  при цьому гарне розташування та приміщення. Якщо ж так  вже не сталося, то звертайте увагу на гарячі турі в Чорногорію зі Львова.